Preposlať Nokia N77: Živá televízia, kedykoľvek chcete

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nokia N77: Živá televízia, kedykoľvek chcete

12.02.2007 | Martin Kněžík | Komentárov: 0 |

Štýlový a dostupný telefón Nokia N77 zrýchľuje masové rozšírenie televízie založenej na DVB-.

Barcelona, Španielsko/Praha 12. februára 2007 - Spoločnosť Nokia v tento deň predstavila multimediálny počítač Nokia N77, ktorý ponúka optimalizovanú mobilnú televíziu v atraktívnej a kompaktnej forme so všetkými vlastnosťami rady Nokia nseries. S týmto zariadením z rady Nokia Nseries, ktoré má vstavané DVB-H, je možné pernamentne pohodlne sledovať živé televízne vysielanie. Nokia N77 ponúka televíziu tak, ako ju diváci poznajú zo svojich obývačiek, ale v malom a elegantnom prevedení, ktoré naviac môžete mať stále po ruke. "Vrecková a finančne dostupná Nokia N77 posúva vysielanie mobilnej televízie založenej na technológii DVB-H k masovému rozlíšeniu trhu. Sledovanie živého televízneho vysielania na mobilnom zariadení nikdy nebolo jednoduchšie", povedal Jonas Geust, riaditeľ Nokia Nseries Players Category, divízie Multimedia spoločnosti Nokia. "Veľká plochá obrazovka s uhlopriečkou 2,4 palcov zobrazujúca až 16 miliónov farieb a vysoko kvalitný stereo surround zvuk, robia z tohto prístroja ideálny mobilný prístroj pre sledovanie mobilnej televízie a počúvanie hudby v pohybe", dodal Geust.

Nokia N77: Živá televízia, kedykoľvek chcete

Dívaj sa, čo bude nasledovať

Nokia N77 je vybavená špeciálnou TV klávesnicou, ktorá umožňuje priamy vstup do sveta DVB-H TV*. Dokonca si dokáže zapamätať kanál, ktorý ste sledovali pred vypnutím televízie ako posledný. Tiež si môžete nastaviť časový spínač, ktorý vás upozorní na chvíľu, kedy začne zvolený program a zároveň vám umožní ho spustiť stlačením jediného tlačidla. Cez Electronic Service Guide, ktorý je súčasťou mobilnej TV aplikácie, môžete vyhľadávať informácie o programe až na sedem dní vopred, prechádzať televíznymi kanálmi, kupovať si nové alebo si vyberať TV program , ktorý vás najviac zaujme. Vďaka vstavanej interaktívnej servisnej funkcii, môžete veľmi jednoducho a rýchlo cez SMS hlasovať o výber hudobného videa, ktoré bude vysielané. Tiež môžete kedykoľvek počas sledovania TV využívať výhodu opakovania trvajúceho 30 sekúnd a po skončení záznamu plynule pokračovať v sledovaní televízie.

Vaša hudba, váš soundtrack, vaša cesta

S pamäťou dosahujúcou takmer 2 GB** a integrovanými stereoreproduktormi ponúka Nokia N77 skvelý mobilný hudobný zážitok.Do pamäte prístroja môžete uložiť až 1500*** skladieb.Užite si svojho obľúbeného DJ, alebo objavte nový hudobný svet prostredníctvom Visual Radio™*. Vďaka podpore formátov MP3, AAC, AAC+, eAAC+ a WMA nezostane jediná pieseň neprehraná. Pre vyššiu kvalitu zvuku jednoducho pripojíte slúchadlá, ktoré sú súčasťou predajného balenia, alebo môžete k pripojeniu s kompatibilným telefónom použiť 3,5 mm adaptér.

Nokia N77: Živá televízia, kedykoľvek chcete

Oveľa viac ako len zábava

Vďaka vybaveniu aplikáciami rady Nseries , vrátane 2Mpix fotoaparátu, je Nokia N77 oveľa viac ako len živou televíziou - predstavuje kľúč do sveta multimediálnych počítačov. Okrem atraktívneho vzhľadu Nokia N77 ponúka všetko, čo potrebujete pre prácu i zábavu. S Nokiou N77 pracujúcou v sietiach 3G(WCDMA 2100 MHz), EDGE a GSM (900/1800/1900 MHz), zvládnete počas dňa na cestáh všetko či už pomocou e-mailu, kalendára či zoznamu úloh. Model Nokia N77 je založený na software S60 3rd Edition a operačnom systéme Symbian , v krajinách, kde sú dostupné služby DVB-H by sa mal začať predávať v priebehu druhého štvrťroka 2007 za odhadovanú cenu 370 EUR bez DPH a dotácií. * Pre informácie o dostupnosti a cenách služby kontaktujte svojho sieťového operátora či poskytovateľa služieb. ** Nokia 2GB microSC Card MU-37 bude predávaná zvlášť. *** Kapacita založená na 3:45 pre skladbu a kódovanie 48 kbps eAAC+. Kapacita s kódovaním 128 kbps AAC je takmer 500 skladieb.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Nokia N77: Živá televízia, kedykoľvek chcete


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.