Preposlať Nokia 3110 classic:vkročte do technológie budúcnosti so spoľahlivým spoločníkom

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nokia 3110 classic:vkročte do technológie budúcnosti so spoľahlivým spoločníkom

12.02.2007 | Martin Kněžík | Komentárov: 0 |

Na každoročnom svetovom kongrese 3GSM v Barcelone , predstavila spoločnosť Nokia nový mobilný telefón Nokia 3110 clasicc, vyvážený prístroj určený užívateľom, pre ktorých je dôležitá spoľahlivosť a výborný výsledok v rovnici cena-výkon.

Barcelona/Španielsko/Praha 12. február 2007 - Na každoročnom svetovom kongrese 3GSM v Barcelone , predstavila spoločnosť Nokia nový mobilný telefón Nokia 3110 clasicc, vyvážený prístroj určený užívateľom, pre ktorých je dôležitá spoľahlivosť a výborný výsledok v rovnici cena-výkon. Nokia 3110 clasicc je solídne a na ovládanie ľahké zariadenie s odolným dizajnom. Trojpásmový (EGSM 900, GSM 1800/1900) model Nokia 3110 by sa mal n atrhu objaviť v druhom štvrťroku 2007 za odhadovanú predajnú cenu 150 EUR bez DPH a dotácií. " Nokia 3110 clasicc prináša poctivý výkon , dlhú výdrž a zároveň najmodernejší dizajn" povedal John Barry, riediteľ divízie Vlaue Clasicc spoločnosti Nokia. " Nokia 3110 clasic je vybavená niekoľkými prepracovanými detailami, ktoré si väčšina užívateľov ani nevšimne, ale sú veľmi užitočné ; napríklad silnejším plastom a gumovými spojmi okolo veľkej batérie, čo robí telefón ešte odolnejším. Aby prístroj nokia 3110 clasicc zodpovedal najnovším trendom v oblasti mobilných telefónov, je vybavený 1,3Mpix fotoaparátom, hudobným prehrávačom s rozšíriteľnou pamäťou a FM stereo rádiom. Náš najnovší prírastok do portfólia telefónov strednej triedy ponúka širokú škálu funkcií za prijateľnú cenu" dodal.

Nokia 3110 classic:vkročte do technológie budúcnosti so spoľahlivým spoločníkom

S novým telefónom Nokia 3110 clasicc môžu užívatelia kedykoľvek počúvať svoju obľúbenú hudbu ; vo verejnej doprave, " na pešo " ale vďaka leteckému módu slúchadiel dokonca i v lietdadle. Pohodlný USB port a podpora Bluetooth rozhrania rovnako zrýchľujú a uľahčujú kopírovanie hudobných skladieb, obrázkov alebo položiek kalendára z vášho PC priamo do telefóna. Široká ponuka príslušenstva dáva užívatľom možnosť prispôsobiť prístroj Nokia 3110 vlastnému vkusu. Napríklad Nokia Bluetooth Display Car Kit CK-15W ponúka celú radu funkcií, ktoré zjednodušia komunikáciu z auta. Vďaka jasnému 2,2 palcovému farebnému displeju môžu majitelia jednoducho sledovať a ovládať funkcie volania, zatiaľ čo samostatné zdrojové zariadenie umožňuje ovládať hlasitosť a príjem či ukončovanie hovorov.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 5

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Nokia 3110 classic:vkročte do technológie budúcnosti so spoľahlivým spoločníkom


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.