Preposlať Nokia a Siemens spájajú svoje sily

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nokia a Siemens spájajú svoje sily

27.02.2007 | Martin Kněžík | Komentárov: 0 |

S víziou 5 milárd ľudí, ktorí budú do roku 2015 pripojený a neustále on-line, je plánovaná spoločnosť Nokia Siemens Networks pripravená prepojiť svet.

S víziou 5 milárd ľudí, ktorí budú do roku 2015 pripojený a neustále on-line, je plánovaná spoločnosť Nokia Siemens Networks pripravená prepojiť svet. Barcelona,Španielsko/Praha - na Svetovom kongrese 3GSM 2007 v Barcelóne spoločnosti Nokia a Siemens spoločne predstavili budúcu Nokiu Siemens networks, ktorá by mal byť vedúcim svetovým hráčom v oblasti telekomunikácií so silnými pozíciami v najrýchlejšie sa rozvíjajúcich segmentoch trhu a regiónoch. Nová spoločnosť bude mať jedinečnú schopnosť ponúknuť komplexné konvergentné riešenie, založené na širokom portfóliu produktov, služieb a zariadení pre pevnú a mobilnú infraštruktúru. Plánovaná fúzia, ktorou Nokia Siemens Networks vznikne, by mala byť uzatvorená v prvom štvrťroku v roku 2007. "Spoločnosť Nokia Siemens Networks bude mať ideálnu pozíciu pre poskytnutie pomoci našim zákazníkom zachytiť príležitosti, ktoré sa objavia až v roku 2015, keď komunita ľudí on-line pripojených dosiahne zhruba počet piatich miliárd. V roku 2015 budeme žiť v širokopásmovom IP svete, v ktorom bude týchto 5 miliárd ľudí, prakticky stále on-line, pripojených na internet, k jeho bohatému obsahu, službám a samozrejme budú on-line prepojený medzi sebou",povedal Simon Beresford-Wylie, menovaný Chief Executive Officer (CEO) budúcej spoločnosti Nokia Siemens Networks. " Ak má aj Nokia Siemens Networks konkurencieschopnú veľkosť, vieme, že toto je len začiatok. Ako sa svet telekomunikácií mení, budeme tiež vytvárať nové zákaznícke hodnoty prostredníctvom inovácií, rýchlosti a hlbokého porozumenia s koncovým užívateľom" dodal.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Nokia a Siemens spájajú svoje sily


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.