Preposlať Nové low-end telefóny od Motoroly

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nové low-end telefóny od Motoroly

16.10.2007 | Ondřej Koníček | Komentárov: 0 |

V dnešných dňoch Motorola ohlásila výrobu celkom siedmych nových telefónov z rady W, ktoré sú určené predovšetkým pre tých, ktorí hľadajú nízku cenu. Budú ale ponúkať vybavenie , ktoré bolo doposiaľ len na podstatne drahších prístrojoch.

V dnešných dňoch Motorola ohlásila výrobu celkom siedmych nových telefónov z rady W, ktoré sú určené predovšetkým pre tých, ktorí hľadajú nízku cenu. Modely W156, W160, W175, W180, W206, W213, a W377 budú ale ponúkať vybavenie , ktoré bolo doposiaľ len na podstatne drahších prístrojoch. Do predaja by sa mali dostať v poslednom štvrťroku 2007. Motorola W377 bude ponúkať integrované FM rádio a zvonenia MP3. Ďalej bude obsahovať fotoaparát s rozlíšením VGA a Bluetooth s možnosťou pripojiť k telefónu bezkáblové slúchadlá.Tento model bude k dispozícii v striebornej, tmavo šedej a v užovej farbe.

Nové low-end telefóny od Motoroly

Modely W206 a W213 budú ponúkať technológiu CrystalTalk od Motoroly. Táto funkcia znamená , že si telefón pri telefonovaní sám upraví hlasitosť zvuku, v závislosti od okolného prostredia. U obidvoch bude MP3 zvonenie a farebný displej, zatiaľ čo W213 bude mať naviac i FM rádio. Váha bude veľmi nízká, niečo okolo 78g a rozmery sú 108mm x 44mm x 14.9mm. Budete mať možnosť vybrať si z čiernej farby a z čiernej farby so strieborným orámovaním.

Nové low-end telefóny od Motoroly

W175 a W180 budú ponúkať tiež Crystal Talk, váha bude 85 g a rozmery 114 mm x 43 mm x 14 mm. Ďalej bude v ich výbave napríklad hlasitý odposluch a 7 afrických jazykov. W156 a W160 sú ďalšie dva modely klasického tvaru, tentokrát ale budú mať rozlíšenie displeja 128x128 pixelov. Veľkostne na tom budú rovnako, ako dva predchádzajúce modely, rovnako ponúknu i technológiu Crystal Talk. W160 bude naviac ponúkať i FM rádio.

Nové low-end telefóny od Motoroly

Nové low-end telefóny od Motoroly

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Nové low-end telefóny od Motoroly


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.