Preposlať Walkman mobil Sony Ericsson W660i: elegantný hudobný prehrávač

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Walkman mobil Sony Ericsson W660i: elegantný hudobný prehrávač

14.03.2007 | Martin Kněžík | Komentárov: 0 |

Úspešná rada Walkman mobilov od Sony Ericsson sa rozrastá o dnes predstavený model W660i. Prepracovaný telefón klasickej konštrukcie , kombinuje hudobné funkcie s dvojmegapixelovým fotoparátom.

Úspešná rada Walkman mobilov od Sony Ericsson sa rozrastá o dnes predstavený model W660i. Prepracovaný telefón klasickej konštrukcie , kombinuje hudobné funkcie s dvojmegapixelovým fotoparátom. Štýlový prístroj podporuje siete treťej generácie a umožňuje tak uskutočňovanie videohovorov a vysokorýchlostný prenos dát. Sony Ericsson W660i bude dodávaný s 512MB pamäťovou kartou, na ktorú je možné uložiť až niekoľko stoviek skladieb. Spoločnosť Sony Ericsson rovnako predstavila nové, vreckové repoduktory MPS-75. Tie, i napriek malým rozmerom ponúkajú možnosť hlasného počúvania hudby v stereo kvalite.

Walkman mobil Sony Ericsson W660i: elegantný hudobný prehrávač

Tlačidlá pre ovládanie hudobného prehrávača modelu W660i umiestnené priamo pod displejom telefónu, zaistia ľahké a prirodzené ovládanie. Rovnako, ako niektoré predchádzajúce modely, je i W660i vybavený funkciou rozpoznávania hudby TrackID. Vďaka nej má užívateľ možnosť zistiť názov piesne alebo meno interpreta tak, že si nahrá niekoľko sekúnd preňho neznámej skladby a jedným stiskom tlačidla odošle prirodzený záznam do databázy Gracenote. Tá pieseň rozpozná a zašle užívateľovi späť všetky dostupné informácie do mobilného telefóna. Prístroj W660i podporuje bezkáblový prenos hudby technológiou Bluetooth v stereo kvalite. Umožňuje tak prehrávanie hudby uloženej v telefóne prostredníctvom ďalších zariadení-napr. náhlavnej súpravy Sony Ericsson HBH-DS970 alebo s využitím bezkáblového hudobného príjmača MBR-100 v aute či v domácom audio systéme.

Walkman mobil Sony Ericsson W660i: elegantný hudobný prehrávač

Na dodávanú 512 MB pamäťovú katu Memory Stick Micro™ (M2™) je možné uložiť až 470 piesní*. Dokúpiť je možné i pamäťové karty s vyššou kapacitou. Prístroj rovnako umožňuje obrázkové blogovanie. Užívateľ tak získa možnosť ľahkého umiestnenia vytvorených fotografií na internet a tak možnosť sprístupniť im svojim blízkym a známym.

Vreckové reproduktory MPS-75

Výkonné reproduktory MPS-75predstavjú kompaktné príslušenstvo pre mobily od SE.Umožňujú hlasné počúvanie hudby a poskytujú kvalitný a prirodzený zvuk. Prídavné reproduktory MPS-75 sú napájané priamo z mobilného telefónu a sú vybavené inegoanou FM anténou. Užvateľovi dovoľujú sa pohodlne a ľahko podeliť o zážitok z hudby. Sony Ericsson W660i podporuje siete UMTS 2100 a GPRS 900/1800/1900. Na trh príde počas druhého štvrťroka 2007 a to v čiernej a v červenej farbe. Vreckové reproduktory MPS-75 budú k dispozícii v priebehu druhého štvrťroka 2007. *Závislé na prednastavenom obsahu telefóna Počet skladieb založený na predpoklade použitia formátu eAAC+.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 9

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Walkman mobil Sony Ericsson W660i: elegantný hudobný prehrávač


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.