Preposlať Nokia 5700 XpressMusic prináša nový rozmer do mobilnej hudby

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nokia 5700 XpressMusic prináša nový rozmer do mobilnej hudby

13.04.2007 | Martin Kněžík | Komentárov: 0 |

S inteligentným 3G telefónom sa dá sťahovať a prehrávať hudba z celej rady internetových hudobných obchodov.

Espoo,Fínsko/Praha- Spoločnosť Nokia predstavila dostupný 3G smartphone Nokia 5700 XpressMusic, špeciálne určený pre sťahovanie, prehrávanie a ukladanie hudby. Prístroj Nokia 5700 XpressMusic prichádza s unikátnym otočným dizajnom, ktorý umožňuje prepínanie medzi 4 režimami- hudobným prehrávačom, 2megapixelovou kamerou, videohovormi a inteligentným telefónom. Multifunkčný 3G prístroj, špeciálne vyrobený pre počúvanie a sťahovanie hudby, by sa mal začať predávať v druhom štvrťroku roka 2007 za odhadovanú cenu 350EUR bez DPH a dotácie.

Nokia 5700 XpressMusic prináša nový rozmer do mobilnej hudby

Ako už naznačuje samotné meno, Nokia 5700 XpressMusic, je prvý mobilný prístroj rozšírený o špeciálny audiočip, zaisťujúci vyšší hudobný výkon.Na 2GB microSD karte prístroja Nokia 5700XpressMusic môžete uložiť až 1500 skladieb, čo predstavuje až 86 hodín nepretržitého prúdu hudby. Integrované reproduktory naviac užívateľom umožnia, aby zdielali radosť zo svojej obľúbenej hudby s priateľmi, a svoju Nokiu XpressMusic tak premenili na akustického zabávača. Optimalizovaný hudobný prehrávač podporuje rozlíšenie hudobných žánrov, playlisty a naviac ponúka 5pásmový ekvalizér a audiovizualizáciu. Sťahovanie piesní do Nokie 5700 XpressMusic je rýchle a jednoduché, i vďaka tomu, že si užívatelia môžu vybrať z celej rady podporovaných digitálnych formátov, vrátane WMA, MP3, eAAC+ a MP4.Pri nákupe hudby on-line, si kupujúci užíva luxus výberu z množstva internetových hudobných obchodov , využívajúcich Windows Media Player Digital Rights Management (WMDRM). Nokiou XpressMusic si užívatelia môžu vybrať, či budú svoju obľúbenú hudbu počúvať cez bezkáblové Bluetooth stereoslúchadlá, ktoré zastupuje napr. model BH-501, či cez svoje obľúbené slúchadlá, pripojené cez 3,5 mm jack adaptér.

Nokia 5700 XpressMusic prináša nový rozmer do mobilnej hudby

3G a video sú súčasťou výbavy

Nokia XpressMusic nie je prístroj určený len pre počúvanie hudby.Ponúka tiež skvelé prehrávanie videa na displeji , ktorý zobrazuje 16 miliónov farieb, a vďaka vysokorýchlemu dátovému pripojeniu 3G je sufovanie, sťahovanie a streaming multimediálnych obsahov, oveľa pohodlnejšie a rýchlejšie. Funkcia videohovorov a integrovaná 2Mpx kamera následne zjednoduší zdielanie zážitkov s priateľmi, či rodinou. Prístroj Nokia 5700 XpressMusic je založený na software S60, ktorý užívateľom dovoľuje si prístroj individuálne prispôsobiť prostredníctvom celej rady doddatočných aplikácií, rozšírení, obsahov a služieb. Existuje tisícka užitočných a tiež čisto zábavných programov, ktoré ďalej rozširujú vlastnosti prístroja- začínajúc slovníkmi, cez mapy až po podcasting aplikácie. Software S60 umožňuje, aby naraz bežalo niekoľko rogramov, užívateľ tak môže surfovať po nete a počúvať vybratú hudbu. Na základe osobných preferencií je možné vybrať si témy, videozvonenie a tapetu tak, aby prístroj Nokia 5700 XpressMusic vyjadroval osobnosť svôjho majiteľa.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 9

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Nokia 5700 XpressMusic prináša nový rozmer do mobilnej hudby


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.