Preposlať Prinesie spoločnosť HTC koncom roku Google Phone?

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Prinesie spoločnosť HTC koncom roku Google Phone?

18.04.2007 | Ondřej Fabianek | Komentárov: 0 |

Pred nedávnom zahraničné zdroje vyvrátili dohady o tom, či Google chystá svoj vlastný prístroj, ale iné zdroje prinášajú nové informácie, ktoré naopak Google Phone potvrdzujú..

Pred nedávnom zahraničné zdroje vyvrátili dohady o tom, či Google chystá svoj vlastný prístroj, ale iné zdroje prinášajú nové informácie, ktoré naopak Google Phone potvrdzujú.

Prinesie spoločnosť HTC koncom roku Google Phone?

Výrobcom Google Phoneu by mala byť tchajwanská spoločnosť HTC, ktorá je popredným výrobcom komunikátorov a Smartphonov s operačným systémom Windows Mobile. Prístroj spoločnosti Google by mal byť založený na platforme 3G od Texas Instruments. Prítomný bude samozrejme telefónny modul, ktorý by mal podporovať EDGE. V Google Phone nájdeme predinštalované programy pre G-mail, Google Search a i keď by nemal mať tento prístroj GPS modul, mal by byť predinštalovaný aj navigačný software Google Maps. Zatiaľ nevieme, koho ochrannú známku Google Phone ponesie, ale HTC to s najväčšou pravdepodobnosťou nebude. Ako hlavný predajca Google Phoneu by mal byť mobilný operátor Orange, ale čoskoro by sa mal tento produkt rozšíriť aj k ďalším predajcom či operátorom. Predstavenie tohoto zaujímavého modelu je plánované na koniec tohoto roku, ale na trh by sa mal dostať až v priebehu roku 2008.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Prinesie spoločnosť HTC koncom roku Google Phone?


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.