Preposlať Unikla fotografia nového Sony Ericssonu W970i

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Unikla fotografia nového Sony Ericssonu W970i

30.04.2007 | Ondřej Fabianek | Komentárov: 0 |

Tajné fotografie nových Sony Ericssonov sú žiadaným tovarom nielen na zahraničných weboch. Sú to väčšinou fotografie, ktoré uniknú priamo z najtajnejšieho vnútra spoločnosti.

Tajné fotografie nových Sony Ericssonov sú žiadaným tovarom nielen na zahraničných weboch. Sú to väčšinou fotografie, ktoré uniknú priamo z najtajnejšieho vnútra spoločnosti. Dnes sa môžeme pozrieť na jednu takú „uniknutú fotografiu“. Jedná se pravdepodobne o nejaký reklamný či iný návrh (koláž) nového Sony Ericssonu W970i.

Unikla fotografia nového Sony Ericssonu W970i

Podľa označenia W je jasné, že jedná o ďalší nový Walkman. Podľa fotografií môžeme tiež jasne poznať, že konštrukcia nového Sony Ericssonu sa bude uberať smerom „štýloviek“ od Nokie. Túto konštrukciu sme mohli už skôr zahliadnuť napríklad pri modeli S700i. Sony Ericsson W970i bude pravdepodobne ponúkaný v dvoch farebných prevedeniach, a to v bielej alebo striebornej a „medeno“ hnedej. Predpokladať môžeme displej s rozlíšením 320x240 zobrazovaných bodov (QVGA) a istou záležitosťou je tiež kvalitný integrovaný fotoaparát. Či sa však rozlíšenie snímača fotoaparátu zastaví na 2 nebo 3 megapixeloch ukáže až čas.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Unikla fotografia nového Sony Ericssonu W970i


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.