Preposlať Telefóny Sony Ericsson T650i a S500i: novinky inšpirované prírodou

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Telefóny Sony Ericsson T650i a S500i: novinky inšpirované prírodou

10.05.2007 | SonyEricsson | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Sony Ericsson predstavila dva nové mobilné telefóny T650i a S500i, zamerané na dizajn.Obidva modely sú vyrobené z prvotriednych materiálov a disponujú sveťelnými efektami, ktoré sú sprevádzané animáciami telefónov.

Spoločnosť Sony Ericsson predstavila dva nové mobilné telefóny T650i a S500i, zamerané na dizajn.Obidva modely sú vyrobené z prvotriednych materiálov a disponujú sveťelnými efektami, ktoré sú sprevádzané animáciami telefónov. Model T650i podporuje videohovory a je vybavený 3,2 Mpx fotoaparátom. Bude dodávaný s 256MB pamäťovou kartou Memory Stick Micro™ a s praktickým malým stolovým stojanom. Druhý prístroj, S500i má len 14 mm tenkú, vysúvaciu konštrukciu, podporuje dátové siete EDGE a ponúka schémy a animácie meniace sa podľa dennej doby alebo podľa ročného obdobia. " Detaily sú tým, čo vytvára osobitý štýl mobilných telefónov. Dizajnérsky čisté a prepracované línie s netradičnými prvkami zaisťujú individualitu týchto modelov" hovorí Steve Walker, marketingový riaditeľ spoločnosti Sony Ericcson.

Sony Ericsson T650i

Model T650i okrem decentného a pútavého vzhľadu, prináša i 3,2 Mpx fotoaparát a automatickým zaostrovaním. Vytvorené snímky je možné ľahko zdielať pomocou obrázkového blogovania, Bluetooth , pripojením k počítaču pomocou USB káblu alebo pamäťových kariet Memory Stick Micro™ (M2™). Súčasťou balenia je pamäťová karta, s kapacitou 256 MB, praktický stolný stojan a tiež ochranné púzdro. Prístroj ozvláštňujú sveteľné efekty. Tie podkreslujú animácie, ktoré sú práve zobrazované na displeji. 12,5 mm tenký prístroj je vyrobený z ušľachtilých materiálov - telo telefóna je kovové a displej z minerálneho skla odolného voči poškrabaniu.

Telefóny Sony Ericsson T650i a S500i: novinky inšpirované prírodou

K modelu T650i si užívateľ môže dokúpiť ďalšie príslušenstvo, ktoré rozšíri možnosti používania telefóna. Tým, môže byť napríklad nový Stereo Bluetooth™ Headset HBH-DS980 alebo Bluetooth™ Headset HBH-IV835. Sony Ericsson T650i bude dostupný behom tretieho štvrťroka v tomto roku, a to vo svetlozelenom a modrom farebnom prevedení.

Sony Ericsson S500i

Mobilný telefón S500i so 14 mm tenkou vysúvacou konštrukciou je výnimočný svojim spracovaním a jedinečnými sveteľnými efektami a schémami. Tie sa menia v závislosti na dennej alebo ročnej dobe. Prístroj bude ponúkaný v žltej a v zeleno-čiernej farebnej kombinácii.

Telefóny Sony Ericsson T650i a S500i: novinky inšpirované prírodou

S500i má zabudovaný dvojmegapixelový fotoaparát so štvornásobným digitálnym zoomom. Vytvorené snímky je možné uložiť či už do internej pamäte telefóna, alebo na pamäťovú kartu. Užívateľ si môže spríjemniť čas počúvaním hudby v MP3 formáte alebo hraním hier. Priložený software Disc2Phone zaistí ľahký prevod hudby z počítača do mobilného telefóna. Prostredníctvom technológie Bluetooth je možné k prístroju S500i pripojiť široký sortiment príslušenstva- napríklad hudobný príjmač MBR-100 pre bezkáblové prehrávanie hudby uloženej v telefóne alebo headset HBH-PV702 pre pohodlné telefonovanie.

Telefóny Sony Ericsson T650i a S500i: novinky inšpirované prírodou

Sony Ericcson S500i je štvorpásmový EDGE(850/900/1800/1900) telefón. Na trh bude uvedený počas druhého štvrťroka v tomto roku v zeleno-čiernej a v žltej farbe.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 3

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Telefóny Sony Ericsson T650i a S500i: novinky inšpirované prírodou


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.