Preposlať Moderné funkcie a design za dostupnú cenu

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Moderné funkcie a design za dostupnú cenu

10.05.2007 | Nokia.sk | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Nokia predstavila dva nové modely Nokia 1650 a Nokia 2660 s modernými metalickými prvkami a výkonnými súbormi funkcí, ktoré obohacujú trh s telefónmi základných parametrov o atraktívnu kombináciu vzhľadu a funkčných vlastností.

Telefóny Nokia 1650 a Nokia 2660 posúvajú trh s telefónmi základnej rady na novú úroveň Spoločnosť Nokia predstavila dva nové modely Nokia 1650 a Nokia 2660 s modernými metalickými prvkami a výkonnými súbormi funkcí, ktoré obohacujú trh s telefónmi základných parametrov o atraktívnu kombináciu vzhľadu a funkčných vlastností. Oba modely, zastupujúce základnú radu prístrojov, sú navrhnuté tak, aby priniesli užívateľom širšie spektrum funkcií a vyššiu úroveň designu, než akú by od takto dostupných prístrojov očakávali. „Či sa jedná o užívateľa, ktorý si kupuje svoj prvý telefón a nemá žiadne predchádzajúce skúsenosti, či skúsenejšieho zákazníka, ktorý hľadá nový telefón pre profesijné využitie, každý z nich určite v jednom z nových modelov objaví to, čo potrebuje,“ povedal Soren Petersen, senior viceprezident divízie mobilných telefónov spoločnosti Nokia. „Vytvorenie mobilného telefónu, ktorý spája intuitívne užívateľské rozhranie, ľahko ovládateľné funkcie a atraktívny design, je cieľom stratégie spoločnosti Nokia pre rozvíjajúce sa trhy.“

Nokia 1650

Súčasný model Nokia 1650 je vytvorený tak, aby ponúkal širokú radu mobilných vlastností. Exkluzívny design a praktické funkcie vychádzajú zákazníkom v ústrety ako v profesionálnej, tak osobnej sfére života. Nokia 1650 podporuje až 75 rôznych jazykov, je vybavena aj lampou, ponúka mobilné počúvanie hudby cez FM rádio a MP3 vyzváňanie. Prostredníctvom integrovanej aplikácie umožňujúcej prednastavenie maximálnej dĺžky hovoru pra jednotlivé volania reaguje Nokia 1650 na požiadavok kontroly nákladov, ktorý je významný predovšetkým na novo sa rozvíjajúcich trhoch. Odhadovaná predajná cena prístroja Nokia 1650 by sa mala pohybovať okolo 55 eur bez dane a dotácie.

Moderné funkcie a design za dostupnú cenu

Nokia 2660

Nokia 2660 je prístroj rozvtváracej konštrukcie s dvoma displejmi ponúkajúcimi funkcie, ktoré prinášajú zákazníkom z nových trhov kontakt s prácou, rodinou a priateľmi. Nokia 2660 je vybavená technológiou GPRS pre prístup k e-mailu a internetu, podporou Bluetooth, FM rádiom pre mobilné počúvanie hudby, MP3 vyzváňaním a kapacitou pamäte, umožňujúcou uložiť do telefónneho zoznamu až 500 čísel. Integrovaný handsfree reproduktor a dlhá životnosť batérie prinášajú užívateľom Nokia 2660 ešte viac pohodlia. Odhadovaná predajná cena prístroja Nokia 2660 by sa mala pohybovať okolo 85 eur bez daní a dotácií.

Moderné funkcie a design za dostupnú cenu

Prístroje Nokia 1650 a Nokia 2660 sa na trhu objavia v treťom štvrťroku roku 2007.

O spoločnosti Nokia

Spoločnosť Nokia je svetový leader v odvetví mobilnej komunikácie, iniciujúci transformáciu a rozvoj prelínajúcich sa oblastí internetu a komunikačných technológií. Nokia vytvára kompletnú radu mobilných prístrojov, ktoré užívateľom ponúkajú počúvanie hudby, navigáciu, video, televíziu, obrazové funkcie, hry a profesionálnu mobilitu. Nokia je tiež dodávateľom vybavenia, riešení a služieb pre komunikačné siete.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Moderné funkcie a design za dostupnú cenu


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.