Preposlať Luxusná Nokia 8800 Sirocco

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Luxusná Nokia 8800 Sirocco

16.05.2007 | Mirka Bovanová | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Nokia , najväčší výrobca mobilných telefónov, očakáva , že do konca tohto roka bude mať mobilný telefón viac ako polovica zo svetovej populácie. Ako lepšie sa vyčleniť zo " stáda" ako pomocou telefónu Nokia 8800 Scirocco? Je vytvorený tak, aby

Spoločnosť Nokia , najväčší výrobca mobilných telefónov, očakáva , že do konca tohto roka bude mať mobilný telefón viac ako polovica zo svetovej populácie. Ako lepšie sa vyčleniť zo " stáda" ako pomocou telefónu Nokia 8800 Scirocco? Je vytvorený tak, aby vyjadril osobnosť svojho vlastníka. tento moderný majstrovský kúsok stelesňuje eleganciu a špičkový dizajn, jeho pýchou sú špeciálne vytvorené vlastnosti.

Luxusná Nokia 8800 Sirocco

Nokia 8800 Sirocco Gold je nový prístroj vyjadrujúci výnimočnosť a prepych,ktorý bol nedávno predstavený spoločnosťou Nokia. Staro-nový model je pokrytý 18násť karátovým zlatom. Inak sa od svojho predchodcu vôbec neodlišuje. Samozrejme až na jednu odlišnosť - cenu.Tá sa pohybuje na hranici 1000EUR (bez DPH)

Luxusná Nokia 8800 Sirocco

Fascinujte svoje okolie lesklým telom telefónu z nerezovej ocele a prvotriednym užívateľským rozhraním , ktoré nadchne svojim oslnivým farebným TFT displejom s 262 144 farbami, ktorý je krytý zafírovým sklom, ktoré odolá poškodeniu. Exkluzívne vyzváňacie tóny s krištáľovým zvukom, skomponované skladateľom a inovátorom ambietnej hudby, Brianom Eno, vám zahrajú nevšedné melódie vždy, keď vojdete do miestnosti.

Luxusná Nokia 8800 Sirocco

Funkčné vybavenie prístroja. Nokia 8800 Sirocco Gold s pôvodnými rozmermi (107x45x17.5mm) zahŕňa 2 megapixelový fotoaparátm TFT LCD dispelj s rozlíšením 208x208 pixelov, 128MB internej pamäte, Bluetooth 2.0, FM rádio a audio prehrávač(MP3, AAC). Eleganciu telefónu vytvára i štýlové príslušenstvo - stolná nabíjačka a farebne ladený Bluetooth headset. Telefón Nokia 8800 Sirocco poskytuje svojmu majiteľovi harmóniu tak svojou formou ako svojimi funkciami. Odráža vkus, ktorý je rafinovaný a elegantný, takže si sním môžete vychutnávať vybrané dary života.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Luxusná Nokia 8800 Sirocco


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.