Preposlať Novinky Sony Ericsson

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Novinky Sony Ericsson

18.05.2007 | Jan Güttler | Komentárov: 0 |

Sony Ericsson uverejnil štyri nové mobilné telefóny, ktoré by sa v blízkej dobe mali objaviť na našich pultoch. Ide o telefóny P1, T250, T650 a S500.

Sony Ericsson uverejnil štyri nové mobilné telefóny, ktoré by sa v blízkej dobe mali objaviť na našich pultoch. Ide o telefóny P1, T250, T650 a S500. P1najlepšie telefóny kategórie tzv"smart telefónov". Tento mobilný telefón podporuje 3G, má fotoaparát v rozlíšení 3,2 megapixelov s podporou video-sekvencií, WLAN(802.11b) vrátane VoIP a je o 25% menší ako P990. Prístroj je založený na operačnom systéme Symbian verzie 9.1 a UIQ 3.0. Samozrejmosťou je dotykový displej a tiež duálne funkcie klávesnice. V Európe môžeme tento zaujímavý produkt od firmy Sony Ericsson očakávať od tretieho kvadrantu roku 2007, teda niekedy pred zimou.

Novinky Sony Ericsson

T250 je lacný telefón s klasickým dizajnom, kovovým telom, VGA kamerou a vstavaným FM rádiom. Váži 82 gramov a je len 12,6 mm silný. Sony Ericsson T250 bude dostupný v dvoch verziách - GSM/GPRS 900/1800 a GSM/GPRS 850/1900. Rovnako ako model P1 sa objaví tento model u nás v predaji na jeseň tohto roku.

Novinky Sony Ericsson

T650 je tiež telefónom podporujúcim 3G s celo kovovým prevedením a má odolný displej proti poškrabaniu.V jeho výbave nechýba ani integrovaná kamera s maximálnym rozlíšením 3,2 megapixelov. Je to prvý telefón od Sony Ericsson, ktorý má desktopové animácie spojené so sveteľnými efektami na klávesnici. T650 sa môže tiež popýšiť "šírkou" len 12,5mm. V Európe bude k dostaniu na jeseň v roku 2007.

Novinky Sony Ericsson

S500 je 14 mm tenký a posuvný mobilný telefón s dvoj megapixelovou kamerou a zaujímavým vzezřením. Vizuálne spracovanie prostredia sa mení automaticky, tak v prebehu dňa ako v priebehu mesiacov a ročných období. Osvietenie displeja a klávesov je pri vysunutom stave " do očí bijúce", vytvára dojem planúcej energie. V obchodoch ho nájdeme od letného obdobia roku 2007. Zdroj: ~1

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 3

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Novinky Sony Ericsson


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.