Preposlať Sony si patentovala koncept „PSP mobilu“

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Sony si patentovala koncept „PSP mobilu“

18.06.2007 | Jan Güttler | Komentárov: 0 |

Sony - Ericsson verí, že vďaka udelenému patentu na výrobu tzv"PSP telefónov môže nastoliť rovnováhu medzi prenosnými hernými konzolami a mobilnými telefónmi a dať tak priestor pre vznik novej generácie telefónov-skutočných herných telefónnych zariadení.

Sony - Ericsson verí, že vďaka udelenému patentu na výrobu tzv"PSP telefónov môže nastoliť rovnováhu medzi prenosnými hernými konzolami a mobilnými telefónmi a dať tak priestor pre vznik novej generácie telefónov - skutočných herných telefónnych zariadení. Napriek tomu, že sa nejedná priamo o PSP svojím vzhľadom môže na používateľa presne tak zapôsobiť.Práve jedinečný otočný displej , ako vidíte na obrázku, zohráva veľmi dôležitú úlohu. LCD by sa mohlo otáčať až o 180",aby tak boli k dispozícii/a pre pohodlnejšie hranie sa/ smerovacie ovládacie tlačidlá.Nechýba ani veľký širokouhlý displej, na ktorom môžete nielen hrať ale tiež sledovať filmy a iné videá. Druhá strana by mala taktiež obsahovať ďalšie funkčné tlačidlá. ktoré by mali byť rozmiestnené tak, aby neprekážala počas hrania hier, ale aby sa dala prakticky využiť.Sony myslí na všetko. Software zariadenie by malo byť rovnako vylepšené, takže by ste mali mať stále prehľad o prichádzajúcich hovoroch a možnosť hru prerušiť počas hovoru a po dovolaní v nej opäť pokračovať či už na mieste hry kde ste skončili naposledy, alebo sa hra dá uložiť takzvaným"quick-save".

Sony si patentovala koncept „PSP mobilu“

Napriek tomu, že SONY neposkytla verejnosti informácie o bližšom vydávaní tohto mobilu v dohľadnej dobe, nepopiera, že tento koncept zrealizuje a skutočne zavedie na trh reálne herné mobily.V každom prípade je táto informácia aspoň trochu uspokojivá. Veď snáď nemusíme čakať na SONY, keď na trhu sú výrobcovia, ktorí by mali určite záujem kúpiť od SONY licenciu. Neostáva nám tak iná možnosť ako sa nechať prekvapiť vývojom situácie.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Sony si patentovala koncept „PSP mobilu“


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.