Preposlať Mobilný telefón Sony Ericsson K530i

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Mobilný telefón Sony Ericsson K530i

19.06.2007 | Tlačová správa Sony Ericsson | Komentárov: 0 |

Model K530i disponuje integrovaným dvojmegapixelovým fotoaparátom. Zdielanie obstaraných fotografií je možné prostredníctvom technológie Bluetooth™, obrázkového blogovania, MMS či e-mailov.

Model K530i disponuje integrovaným dvojmegapixelovým fotoaparátom. Zdielanie obstaraných fotografií je možné prostredníctvom technológie Bluetooth™, obrázkového blogovania, MMS či e-mailov. Užívateľ v telefóne nájde aj FM rádio a hudobný prehrávač. Ten je vybavený funkciou pre rozpoznávanie hudby TrackID známou z Walkman mobilov Sony Ericsson. Predinštalovaná aplikácia Weather Access zdarma informuje užívateľa o predpovedi počasia na nasledujúce tri dni. Okrem zábavných funkcií je prístroj K530i dobrým pracovným nástrojom. Podpora push e-mail klientom zaisťuje stálu konektivitu užívateľa s jeho e-mailovou schránkou. Bezproblémové sťahovanie a objemnejších príloh a prehliadania internetových stránok umožňuje podpora sietí tretej generácie.

Mobilný telefón Sony Ericsson K530i

V spojení s novým GPS modulom HGE-100 predstavuje telefón K530i ideálneho spoločníka na cesty a športové aktivity. Táto kombinácia totiž okrem GPS navigácie, ktorá nasmeruje užívateľa správnym smerom pre cestovanie autom, pešo alebo na bicykli, poslúži aktívným užívateľom ako fitness tréner. Zariadenie totiž spoločne dokáže zaznamenávať rýchlosť a vzdialenosť pohybu a poskytuje jeho vizuálny rozbor. Sony Ericsson K530i bude uvedený na trh v priebehu tretieho štvrťroka tohto roku a to v striebornom a farebnom prevedení.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 8

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Mobilný telefón Sony Ericsson K530i


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.