Preposlať GPS prijímač Sony Ericsson HGE-100

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

GPS prijímač Sony Ericsson HGE-100

19.06.2007 | Tlačová správa Sony Ericsson | Komentárov: 0 |

HGE-100 je prvým prijímačom GPS signálu zabudovaným v stereo slúchatkách s diaľkovým ovládaním.

HGE-100 je prvým prijímačom GPS signálu zabudovaným v stereo slúchatkách s diaľkovým ovládaním. Užívateľ si HGE-100 pripojí k telefónu len vtedy, keď ho potrebuje-či už pre vybavovanie hovorov a odposluch hudby alebo po jeho prepnutí do GPS módu pre nachádzanie správnej cesty.GPS prijímač HGE-100 je vybavený integrovanou navigáciou. Užívateľsi môže zvoliť medzi hlasovým alebo textovým navigovaním. Zariadenie dokáže ukľadať navštévené miesta, takže v prípade návratu nie je nutné znovu zadávať všetky potrebné informácie. Uložené miesta sa dajú prehliadávať podľa adresy,mena,spoločnosti a zaujímavého bodu.

GPS prijímač Sony Ericsson HGE-100

Majiteľ HGE-100 ho môže rovnako využiť ako svojho osobného trénera. Predinštalovaná aplikácia Tracker dokáže zaznamenávať rýchlosť, vzdialenosť,trasu a spálené kalórie. Uložené dáta sa dajú ďalej analyzovať a sledovať a aj ich postupný vývoj. Sony Ericsson HGE-100 je možné použiť aj ako diaľkové ovládanie hudobného prehrávača telefónu. Pokiaľ užívateľovi nebudú vyhovovať dodávané slúchatka, môže ich vďaka 3,5mm jack konektoru vymeniť za dve obľúbené. GPS prijímač Sony Ericsson HGE-100 je kompatibilný s väčšinou súčasných mobilných telefónov Sony Ericsson vrátane populárneho modelu K800i Cyber-shot. Na trh bude uvedený v priebehu tretieho štvrťroku tohto roka.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 5

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku GPS prijímač Sony Ericsson HGE-100


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.