Preposlať Štýlový Sony Ericsson Z250i: dostupná elegancia

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Štýlový Sony Ericsson Z250i: dostupná elegancia

20.06.2007 | Tlačová správa Sony Ericsson | Komentárov: 0 |

Dnes predstavený mobilný telefón Sony Ericsson Z250i uvítajú užívatelia, ktorí uprednostňujú predovšetkým pútavý design prístroja a nenáročné ovládanie.

Dnes predstavený mobilný telefón Sony Ericsson Z250i uvítajú užívatelia, ktorí uprednostňujú predovšetkým pútavý design prístroja a nenáročné ovládanie.Cenovo dostupné štýlové véčko je vybavené až 200 snímkami. Vnútorný displej disponuje decentnými ikonkami. Model Z250i bude dostupný v čiernom a bielom farebnom prevedení. V 90 gramovom véčku nájde užívateľ všetko potrebné pre mobilnú komunikáciu. Jasné ikonky umiestnené na externom displeji sú dobre videteľné vo všetkých svetelných podmienkach. Z520i má hlasitý odposluch a logicky usporiadaný kalendár pre poznamenanie všetkých dôležitých úloh a schôdzok. O obrázky obstarané integrovaným VGA fotoaparátom je možné ľahko podeliť sa so svojimi blízkymi prostrednictvom MMS alebo infraportu. K modelu Z250i si užívateľ môže zaobstarať príslušenstvo pre rozšírenie možnosí využitia-napríklad USB kábel DCU-60 pre ľahký prevod dát medzi telefónom a počítačom, univerzálny stojan do auta HCH-70 pre bezpečnosť pri riadení alebo cestovnú nabíjačku CMT-60. Sony Ericsson Z250i bude uvedený na trh v priebehu tretieho štvrťroka tohto roku a to v čiernom a bielom farebnom prevedení.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Štýlový Sony Ericsson Z250i: dostupná elegancia


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.