Preposlať Sony Ericsson K850i Cyber-shot™: fotoaparát, s ktorým sa aj dovoláte

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Sony Ericsson K850i Cyber-shot™: fotoaparát, s ktorým sa aj dovoláte

19.06.2007 | Tisková zpráva Sony Ericsson | Komentárov: 0 |

Elegantný fotomobil K850i Cyber-shot™ je vybavený päť megapixlovým fotoaparátom s automatickým zaostrovaním a xenonovým bleskom.

Elegantný fotomobil K850i Cyber-shot™ je vybavený päť megapixlovým fotoaparátom s automatickým zaostrovaním a xenonovým bleskom. Prístroj je ideálny pre užívateľov, ktorí hľadajú telefón vytvárajúci fotografie v rovnakej kvalite ako samostatné digitálne fotoaparáty. Ľahké ovládanie fotoaparátu navedie aj menej skúseného užívateľa k vytvoreniu veľmi kvalitných záberov. O úpravu fotografií vytvorených za zhoršených sveteľných podmienok sa postará integrovaná aplikácia Photo fix, ktorá automaticky upravuje vyváženie bielej farby. Fotoaparát sa zapína samostatným tlačidlom, po stlačení ktorého sa automaticky otvorí kryt objektívu. Pri hlavnej klávesnici prístroja sa po spustení fotoaparátu objavia špeciálne svietiace ikony. Vďaka nim je nastavenie režimu fotografovania (ako napríklad veľkosť fotografie alebo samospúšť) ľahké - stačí stlačenie jedného tlačidla vyhradeného pre danú funkciu. Odpadá tak nutnosť návratu do menu telefónu a ovládanie fotoaparátu je intuitívne a rýchle. Ľahké prepínanie medzi režimami fotografovanie, natáčanie videa a prehliadanie vytvorených záberov umožňuje posuvná klávesnica.

Sony Ericsson K850i Cyber-shot™: fotoaparát, s ktorým sa aj dovoláte

Pre zachytenie pohybujúceho sa objektu je pripravená funkcia BestPicTM. Tá dokáže na jedno stlačenie spúšte vyfotiť deväť fotografií. Potom stačí vybrať tú najlepšiu. O vytvorené snímky sa môže užívateľ ľahko podeliť prostredníctvom technológie Bluetooth alebo obrázkového blogovania. K850i bude dodávaný s 512 MB pamäťovou kartou Memory Stick Micro™ (M2™). Prehliadanie fotografií priamo v telefóne uľahčuje nový displej s optimálnym zobrazením pod akýmkoľvek uhlom. Funkcia automatického otočenia fotografie zaistí správne zobrazenie pri prehliadaní bez ohľadu na to, či bola vytvorená na výšku alebo na šírku. Tlač vytvorených fotografií je vďaka funkcii PictBridge™ možná aj bez použitia PC. Telefón K850i sa jednoducho pripojí pomocou USB káblu priamo k tlačiarni. K850i podporuje rýchle dátové prenosy HSDPA. Prístroj tak umožňuje bezproblémové prehliadanie internetových stránok, rýchle sťahovanie objemných e-mailov a všetkých multimediálnych súborov. K850i je vybavený novým správcom médií, s ktorým je ľahší prístup ako k obrázkom, tak k hudobným súborom, videám alebo podcastům uloženým v telefóne. Nová funkcia umožňuje vyhľadávanie fotografií podľa mesiaca, v ktorých boli vytvorené, prehliadanie náhľadov aj ľahké listovanie medzi fotografiami pri ich zobrazení v režime celej obrazovky.

Sony Ericsson K850i Cyber-shot™: fotoaparát, s ktorým sa aj dovoláte

Ideálnym doplnkom modelu K850i je nový Bluetooth™ Headset HBH-IV840. Diskrétny headset je pohodlný na nosenie a ponúka vysoký výkon a digitálnu redukciu šumu pre čistý zvuk. Sony Ericsson K850i bude uvedený na trh začiatkom štvrtého štvrťroku tohoto roku, a to v tmavo modrom a tmavo zelenom farebnom prevedení.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 18

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Sony Ericsson K850i Cyber-shot™: fotoaparát, s ktorým sa aj dovoláte


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.