Preposlať Sony Ericsson Z320i: štýlové véčko

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Sony Ericsson Z320i: štýlové véčko

20.06.2007 | Tisková zpráva Sony Ericsson | Komentárov: 0 |

Kompaktné véčko Z320i ponúka 1,3megapixelový fotoaparát s ľahkým ovládaním a je určené pre užívateľov, ktorí majú radi design a fotoaparát využívajú predovšetkým pre zachytenie momentiek.

Kompaktné véčko Z320i ponúka 1,3megapixelový fotoaparát s ľahkým ovládaním a je určené pre užívateľov, ktorí majú radi design a fotoaparát využívajú predovšetkým pre zachytenie momentiek.Pokiaľ je telefón zavretý, zobrazia sa aktuálne udalosti-ako je napríklad prichádzajúci hovor alebo SMS-rozsvietenie príslušnej ikony. Do internej pamäti telefónu je možné uložiť až 100 obrázkov, ktoré sa dajú vďaka jednoduchému menu ľahko prehliadať, vyhľadávať a podeliť sa o ne prostredníctvom MMS alebo e-mailu. Fotoaparát je vybavený funkciami pre obstaranie čo najlepších fotografií. Medzi to patrí napríklad nočný režim a vyvážené biele farby. Prevod fotografií do počítača je možný prostredníctvom infraportu alebo USB kábla (nie je v balení). jŠtýlové véčko Z320i ponúka možnosť výmeny predného aj zadného krytu-každý uživateľ si ho tak môže ľahko prispôsobiť svojmu vkusu. Sony Ericsson Z320i bude uvedený na trh začiatkom tretieho štvrťroka tohto roku a to v modrom a červenom farebnom prevedení.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Sony Ericsson Z320i: štýlové véčko


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.