Preposlať Nokia o sebe dáva vedieť tromi novými Bluetooth headsetmi

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nokia o sebe dáva vedieť tromi novými Bluetooth headsetmi

22.06.2007 | Tlačová správa Nokia | Komentárov: 0 |

Espoo/Singapure/Praha 18. júla 2007 – Nokia s hrdosťou predstavuje troch nových členov svojej rodiny Bluetooth headsetov - Nokia Bluetooth Headset BH-803, Nokia Bluetooth Stereo Headset BH-604 a Nokia Bluetooth Headset BH-602.

Espoo/Singapure/Praha 18. júna 2007 – Nokia s hrdosťou predstavuje troch nových členov svojej rodiny Bluetooth headsetov - Nokia Bluetooth Headset BH-803, Nokia Bluetooth Stereo Headset BH- 604 a Nokia Bluetooth Headset BH-602. Vypadajte na cestách štylovo vďaka špičkovému dizajnu Nokia Bluetooth Headset BH-803 alebo si doprajte Hi-Fi audio so stereofonným Nokia Bluetooth Headset BH-604. Obchodným profesionálom, ktorí uprednostňujú hovory pred hudbou, ponúka Nokia Bluetooth Headset BH-602 špičkovú kvalitu zvuku. Spoločnosť Nokia je odhodlaná prinášať prostredníctvom svojich zariadení čo najplnšie zážitky, nech už ste na cestách, alebo relaxujete pri svojej obľúbenej hudbe. Predpokladá sa, že Bluetooth headsety budú komerčne dostupné v priebehu tretieho štvrťroku 2007.

Nokia Bluetooth Headset BH-803

Nadčasový vzhľad tohto špičkového headsetu Nokia je doplnený vysoko kvalitným zvukom s technológiou spracovania Digital Signal Processing (DSP), ktorá pomáha odstrániť hluk a ozvenu na pozadí, a to i v hlučnom prostredí. Ovládanie hlasitosti je jednoduché vďaka citlivému dotykovému ovládaču hlasitosti a tlačidlu stlmenia zvuku. Nízka hmotnosť ( 11,3 g ), malé rozmery a schopnosť rýchleho dobíjania robí zariadenie Nokia Bluetooth Headset BH-803 dokonalým doplnkom vášho mobilného životného štýlu. Očakáva sa, že headset bude dostupný na celom svete a bude kompatibilný so zariadeniami podporujúcimi technológiu Bluetooth V1.1 a vyšší. Predpokladaná cena Nokia Bluetooth Headset BH-803 je 140 až 160 eur bez dane.

Nokia Bluetooth Headset BH-604

Tento nový stereofonný Bluetooth headset je verným priateľom pre milovníka hudby na cestách. Zariadenie ponúka vynikajúcu kvalitu Hi-Fi zvuku, rýchlo sa nabíja a vďaka dômyselne vyvinutým sluchátkam na uši sa pohodlne nosia. Majte kontrolu nad svojimi skladbami s pomocou troch mediálnych kláves pre prehrávanie/pozastavenie/zastavenie, pretáčanie vpred a vzad, alebo využite klávesy vyčlenené pre funkcie hovoru či zapnutie/vypnutie. Očakáva sa, že Nokia Bluetooth Headset BH-604 bude dostupný na celom svete a bude kompatibilný so zariadeniami podporujúcimi technológiu Bluetooth V2.0. Predpokladaná cena Nokia Bluetooth Headset BH-604 je 120 až 140 eur bez dane.

Nokia Bluetooth Headset BH-602

Profesionáli, ktorí chcú pre svoj život na cestách spoľahlivé príslušenstvo, by nemali hľadať nič iné, ako zariadenie Nokia Bluetooth Headset BH-602. Užívajte si dlhé hovory (až 11 hodín) a výnimočné kvality zvuku, vďaka schopnostiam headsetov odstrániť ozvenu a znížiť mieru hluku (DSP). Po jediných pätnástich minútach dobíjania môžete hovoriť až päť hodín. Vďaka LED ukazovateľu stavu dobitia môžete ľahko sledovať stav batérie. Nokia Bluetooth Headset BH-602 obsahuje užitočné prvky ako automatické nastavenie hlasitosti a funkcie stlmenia zvuku, okrem klávesov odpovedať/ukončiť, taktiež tlačidlá pre opakovanie vytáčania*, odmietnutie hovoru, aktiváciu hlasového vytáčania* a pre pridržanie hovoru. Očakáva sa, že tento headset bude dostupný na celom svete a bude kompatibilný so zariadeniami podporujúcimi technológiu Bluetooth V1.1 a vyšší. Predpokladaná cena Nokia Bluetooth Headset BH-602 je 75 až 90 eur bez dane. *Ak je táto funkcia podporovaná kompatibilným mobilným zariadením.

O spoločnosti Nokia

Spoločnosť Nokia je svetový líder v odvetví mobilnej komunikácie, iniciujúcej transformácie a rozvoji prelínajúcich sa oblastí internetu a komunikačných technológií. Nokia vytvára kompletnú radu mobilných prístrojov, ktoré užívateľom ponúkajú počúvanie hudby, navigáciu, video, televíziu, obrazové funkcie, hry a profesionálnu mobilitu. Nokia je taktiež dodávateľom vybavení, riešení a služieb pre komunikačné siete. Viac o spoločnosti Nokia sa môžete dozvedieť na stránkach ~1.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Nokia o sebe dáva vedieť tromi novými Bluetooth headsetmi


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.