Preposlať Walkman mobil Sony Ericsson W910i: „trhnite“ si s hudbou

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Walkman mobil Sony Ericsson W910i: „trhnite“ si s hudbou

28.06.2007 | Tlačová správa SonyEricsson | Komentárov: 0 |

Elegantne spracovaný slider je vybavený unikátnymi funkciami Shake control. Tá umožňuje rýchle ovládanie hudobného prehrávača bez použitia tlačítok –jediným pohybom prístroja.

Elegantne spracovaný slider je vybavený unikátnymi funkciami Shake control. Tá umožňuje rýchle ovládanie hudobného prehrávača bez použitia tlačítok –jediným pohybom prístroja. Trhnutím telefónu dopredu alebo dozadu je možné prechádzať medzi jednotlivými písmenami alebo si zvoliť prehrávanie náhodne vybraných skladieb. Takým istým spôsobom sa dá prístroj ovládať aj pri hraní hier. Ďaľšou novou funkciou v modele W910i je SensMe™, alternatíva ku klasickej voľbe prehrávania podľa interpreta alebo alba. SensMe™ zostaví zoznam prehrávaných skladieb podľa ich tempa a štýlu a umožní tak užívateľovi poslúchať hudbu odpovedajúcu jeho aktuálnej nálade. Výber je jednoduchý – všetky skladby uložené v telefóne sa zobrazia na displeji ako body matice zoradené vodorovne a zvisle podľa ich vlastností. Stačí len zvoliť vhodnú skupinu piesní.

Walkman mobil Sony Ericsson W910i: „trhnite“ si s hudbou

W910i je vybavený novým správcom médií, s ktorým je ľahší prístup ako k hudobným súborom, tak k videniam alebo podcastom uloženým v telefóne. Nový správca médií je rovnako pribalený na CD ako software pre PC a zaisťuje ľahkú správu, vyhľadávanie, konverziu a prenos multimediálnych súborov do telefónu. Pre posluch hudby ponúka model W910i FM rádio s RDS a hudobný prehrávač Walkman 3.0, ktorý podporuje obľúbenú funkciu rozpoznávania hudby TrackID™. Tá jednoducho identifikuje interpreta a názov prehrávanej skladby. W910i podporuje rýchle dátové prenosy HSDPA a EDGE. Prístroj tak zaišťuje plynulé prehliadanie internetových stránok, rýchle sťahovanie objemných e-mailov i multimediálnych súborov.

Walkman mobil Sony Ericsson W910i: „trhnite“ si s hudbou

K Walkman mobilu W910i si užívateľ môže zaobstarať radu príslušenstiev pre širšie možnosti pri počúvaní hudby. Medzi to patrí napríklad bezdrôtový hudobný prijímač MBR-100 alebo prenosný audio systém MDS-65. Štvorpásmový Walkman mobil Sony Ericsson W910i bude uvedený na trh v priebehu štvrtého štvrťroku tohto roku, a to v červenom a čiernom farebnom prevedení. Viacej informácií na stránkach výrobcu ~1.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 17

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Walkman mobil Sony Ericsson W910i: „trhnite“ si s hudbou


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.