NEC


Preposlať Samsung SGH-L760 alebo nech žije YouTube!

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Samsung SGH-L760 alebo nech žije YouTube!

16.07.2007 | Jan Güttler | Komentárov: 0 |

Samsung sa stal druhou spoločnosťou, ktorá ponúka YouTube zariadenia v podobe mobilného telefónu. Nový telefón nesie označenie SGH-L760. Poďme sa naňho spoločne pozrieť.

Samsung sa stal druhou spoločnosťou, ktorá ponúka YouTube zariadenia v podobe mobilného telefónu. Nový telefón nesie označenie SGH-L760. Poďme sa naňho spoločne pozrieť. Nový Samsung je tiež niekedy nazývaný „Mobile Blog“, pretože obsahuje už nahrané ovládače a nástroje ako pre YouTube, tak pre Ublog alebo treba Buzznet. Rýchly prístup k internetu umožňuje všetkým autorom a iným blogerom rýchlo zverejniť ich vlastné fotky a videá priamo na web.

Samsung SGH-L760 alebo nech žije YouTube!

Hardware Samsungu L760 je úmerný k následnému využívaniu. Nájdete tu 2 MPx kameru, menšiu prednú kamierku a microSD slot, ktorým môžete rozšíriť pamäť telefónu na stovky megabajtov. Tie sa budú hodiť pre ukladanie všetkého materiálu, od fotiek až po kratšie videá. Nechýba ani video-telefonovanie. Model L760 podporuje 3G UMTS siete, čo znamená rýchly internet. TFT obrazovka má rozlíšenie 240x320 pixlov a príjemných 262 000 farieb. Pre prenos dát medzi telefónmi navzájom alebo medzi mobilom a počítačom ja tu Bluetooth 2.0. Pre fanúšikov mužiky je tu FM rádio a súčasťou softwarovej výbavy je aj multimediálny mp3 prehrávač. Vysúvací mobilný telefón je ľahký a tenký, tzv. „slim“. Váha celého prístroja sa rovná 93g a rozmery sú 100x47x15mm. Podľa mojich informácií sa hlavným partnerom Samsungu v Európe stane Vodafone, telefóny sa objavia na pultoch obchodov počas leta až jesene 2007.

Samsung SGH-L760 alebo nech žije YouTube!

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 16

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Súvisiaci


Diskusia

Diskusia k článku Samsung SGH-L760 alebo nech žije YouTube!


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.