Preposlať Nokia N95 zvolená Európskym multimediálnym telefónom roku 2007 a 2008

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nokia N95 zvolená Európskym multimediálnym telefónom roku 2007 a 2008

18.08.2007 | Jan Topinka | Komentárov: 0 |

Nokia oznámila, že jej špičkový model N95 bol zvolený ako "Európsky multimediálny telefón rokov 2007 a 2008". Tento prestížny titul jej udelila Európska asociácia zvuku a obrazu EISA, popredná európska organizácia zaoberajúca sa spotrebnou elektronikou.

Nokia oznámila, že jej špičkový model N95 bol zvolený ako "Európsky multimediálny telefón rokov 2007 a 2008". Tento prestížny titul jej udelila Európska asociácia zvuku a obrazu EISA, popredná európska organizácia zaoberajúca sa spotrebnou elektronikou. Podľa nej má Nokia N95 "prakticky každú funkciu, ktorú od mobilného telefónu môžete požadovať". A členovia hodnotiacej komisie pokračujú: "To nie je už len púhy mobilný telefón. Nokia N95 je skutočne moderné komunikačné zariadenie, ktoré svojho majiteľa udrží v spojení so svetom."

Nokia N95 zvolená Európskym multimediálnym telefónom roku 2007 a 2008

Základom pre rozhodnutie komisie bola údajne skutočnosť, že Nokia pri vývoji svojej N95 nedopustila žiadne kompromisy vo výbave. Nespočet ďalších prístrojov je prezentovaných ako fotomobil, alebo hudobný mobil. Nokia N95 však obidve tieto nosné funkcie spája a pridáva k nim GPS a ďalšie aktraktívne prvky výbavy.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 7

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Nokia N95 zvolená Európskym multimediálnym telefónom roku 2007 a 2008


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.