Preposlať E-ten v problémoch

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

E-ten v problémoch

20.09.2007 | Ondřej Fabianek | Komentárov: 0 |

E-ten v problémoch? Zastavuje distribúciu modelov X500+ a X800! Vyzerá to tak, že E-ten sa pri svojich modeloch glofiish, večných problémov, ktorého už skôr "preslávili" nezbavil ani s novými modelmi.

Ako uvádza tlačová správa(viď citácia), český distribútor prístrojov E-ten glofiish pre Českú republiku, spoločnosť E-shop s.r.o. bola nútená pozastaviť distribúciu dvojice najnovších modelov, už predávaných E-tenu glofiish X500+ a chytsaného komunikátora glofiish X800. To sa pritom plánovalo, že by sa mal model X800 začať predávať u nás už v ríjnu!Ako to bude s modelom glofiish M800 je zatiaľ otázkou.

Tisková zpráva:

Štatistika prvých 14. dní predaja E-TEN Glofiish X500+ spoločne s výsledkami testovacieho strediska bohužiaľ nepriniesli dobré správy. Ani behom viac ako dvoch mesiacoch, kedy bolo odložené uvedenie dlho očakávaného modelu X500+, sa nepodarilo vyriešiť najpodstatnejšie nedostatky.

E-ten v problémoch

Rovnaké problémy pritom zrejme vykazuje tiež testovanie prvých produkčných kusov E-TEN Glofiish X800. Oficiálne zastúpenie E-TEN v Českej a Slovenskej republike, spoločnosť E-SHOP s.r.o., týmto bohužiaľ musí s ľútosťou oznámiť všetkým svojim zákazníkom, že z dôvodov nadlimitnej poruchovosti , pozastavuje distribúciu modelov X500+ a X800. Zároveň garantujeme všetkým zákazníkom, že pre prístroj X500+ z oficiálnej distribúcie bude naďalej zaisťovaná záručná oprava. Dovoľujeme si však upozorniť, že vzhľadom k výnimočným okolnostiam, môže byť lehota pre prevedenie servisného zásahu predĺžená až na dva týždne.

E-ten v problémoch

Zároveň ujisťujeme kupujúcich, že tieto problémy , základný model X500 nevykazuje. V týchto dňoch intenzívne rokujeme s výrobcom, spoločnosťou ETEN Group, o možnostiach riešenia a nápravy. O ďalšom vývoji distribúcie modelu X500+, prípadne o eventuálnom uvedení modelu X800, budeme naďalej informovať.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 3

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku E-ten v problémoch


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.