Preposlať Motorola ROKR E8: Neokukaný projekt zo suflíka

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Motorola ROKR E8: Neokukaný projekt zo suflíka

24.09.2007 | Miroslav Valeš | Komentárov: 0 |

I Motorola sa po vzore Nokie a ďalších mobilných výrobcov vrhá do tvorby svojej predstavy hudebného telefóna. Má sa ním stať zatiaľ utajovaný model Motorola ROKR E8.

Telefón by mal mať všetky moderné technológie použiteľné pre po počúvanie a ešte naviac veľmi podivný jednoduchý dizajn.

Motorola ROKR E8: Neokukaný projekt zo suflíka

Marne by ste hľadali u ROKRU natisknuté tlačidlá. Namiesto nich nájdete len malé výčnelky, ktoré sú súčasťou " premenlivej" klávesnice. Funkcie tlačidiel sa majú meniť podľa stavu telefóna. Ovládanie bude iné, keď si zapnete prehrávanie a ovládanie bude iné, keď si budete s niekým telefonovať. Iné budú aj ikonky podsvietené tlačidiel. Z tmavého sledu žiari len biely nedokonečný kruh s hlavnými ovládajúcimi prvkami a TFT displej s dnes obľúbeným QVGA rozlíšením a podporou 260 tisíc farieb.

Motorola ROKR E8: Neokukaný projekt zo suflíka

Vo vnútri sa skrýva priestor 2 GB s možnosťou rozšírenia pomocou microSD slotu. Ďalšími vymoženosťami je microUSB konektor alebo dvoj megapixelový fotoaparát. Experimentácia je od vzhľadu a klávesnice cítiť na každom kroku. O tom svedčí i mutácia, ktorá sa bude starať o vnútorné prostredie telefónu. Pôjde o zmiešanú Javu s Linuxom. Na vrchu telefóna sa objavil 3,5 mm jack pre klasické slúchadlá , čo jasne dokazuje hlavné určenie telefóna.

Motorola ROKR E8: Neokukaný projekt zo suflíka

Špecifikácie modelu sa môžu meniť , pretože celý ROKR E8 je teraz len vo vývoji a na povrch sa dostalo len niekoľko fotografií a informácií. Uvidíme , čo z toho nakoniec bude.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 2

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Motorola ROKR E8: Neokukaný projekt zo suflíka


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.