Preposlať Samsung Giorgio Armani

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Samsung Giorgio Armani

25.10.2007 | Ondřej Koníček | Komentárov: 0 |

Samsung predstavil luxusného konkurenta pre podobne zaujímavý telefón od LG -Prada

Včera som mal možnosť stráviť nejaký čas s novým modelom od Samsung, a to s telefónom s názvom Giorgio Armani. Tento model sa dá asi najvýstižnejšie charakterizovať ako " aj ja budem mať telefón ":), narážam pri tom na fakt, že firma LG ohlásila mobil s názvom Prada. Tak si u konkurencie v Samsung zrejme povedali, že by tiež mohli konať podobne. Narozdiel od Prady sa Armani oveľa lepšie ovláda a má menšie rozmery, takže sa Vám bude príjemne nosiť i vo vrecku.

Samsung Giorgio Armani

Giorgio je v skutočnosti omnoho menší , ako sa zdá z fotografií. Je vlastne úplne drobunký. Používa rovnaký dotykový displej ako Prada a Apple iPhone. Ovládanie dotykovou tužkou funguje veľmi dobre a telefón má až bleskovo rýchlu odozvu na každý dotyk.

Samsung Giorgio Armani

Hlavné menu vyzerá podobne ako pri modely F700, ktorý je v predaji od minulého roku.Podobne ako Prada , i Armani vyžaduje k otvorení zložky, či k spusteniu programu dvojklik tužkou. Na rôzne prednastavené možnosti Vám ale postačí jediný dotyk. Jednou z vecí,v ktorých Samsung prdbehne svoju konkurenciu je scrolovací panel.Ovláda sa s ďaleko väčšou presnosťou a je rýchlejší.

Samsung Giorgio Armani

Každopádne to bola pre mňa zaujímavá skúsenosť a počas nasledujúceho mesiaca by sme Vám mali priniesť kompletnú recenziu tohto exkluzívneho modelu.

Samsung Giorgio Armani

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 13

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Samsung Giorgio Armani


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.