Preposlať Toshiba Portege G450

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Toshiba Portege G450

09.04.2008 | Ondřej Koníček | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Toshiba ohlásila v týchto dňoch mobilný telefón s názvom Portege G450, ktorý proste vyzerá úplne ináč, ako ostané telefóny. Vyzerá skôr ako flash disk s tlačítkami a diódami a nie je to náhoda.

Spoločnosť Toshiba ohlásila v týchto dňoch mobilný telefón s názvom Portege G450, ktorý proste vyzerá úplne ináč, ako ostané telefóny. Vyzerá skôr ako flash disk s tlačítkami a diódami a nie je to náhoda. Toshiba oznámila už skôr, že by rada vytvorila mobilný telefón, ktorý by pripomínal švajčiarsky vreckový nôž. To kvôli jeho funkčnosti. Tu samozrejme žiaden nôž nie je.... :-)

Toshiba Portege G450

Tento telefón sa musí každému páčiť už na prvý pohľad. Aj napriek tomu, že je malý a skladný, je veľmi dobre vybavený. Ponúka USB port, MP3 prehrávač, OLED displej, 160 MB vnútornú pamäť, podporu sietí 3G a HSDPA. Rozmery tohto telefónu sú 36 mm x 98 mm x 16 mm a hmotnosť je mrňavých 57 gramov.

Toshiba Portege G450

Veľmi sa nám páčil prenos dát cez HSDPA. Je to skutočne rýchly a stabilný systém. Samozrejmosťou je Bluetooth verzia 2.0. Fotoaparát tu ale nenájdete. Hlavne kvôli tomu, že už ho nebolo kam dať a aj kvôli displeju OLED, ktorý by fototgrafie proste nezobrazil. Nie každý potrebuje mega vybavený a super moderný telefón, ako je napríklad ~1. Ten, kto sa zaujíma o miniatúry, bude určite nadšený.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 4

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Toshiba Portege G450


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.