Preposlať Apple iPhone 16 GB

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Apple iPhone 16 GB

06.05.2008 | Ondřej Koníček | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Apple v blízkej dobe rozšíri modelovú radu svojho iPhonu. Nový model bude mať zdvojnásobenú pamäť. To znamená, že budete mať k dispozícii 16 GB voľného miesta. Takže sa pripravte na poriadne množstvo pesničiek, filmov a fotografií !

Spoločnosť Apple v blízkej dobe rozšíri modelovú radu svojho iPhonu. Nový model bude mať zdvojnásobenú pamäť. To znamená, že budete mať k dispozícii 16 GB voľného miesta. Takže sa pripravte na poriadne množstvo pesničiek, filmov a fotografií.

Apple iPhone 16 GB

Rozdiel v cene zodpovedá presne rozšíreniu pamäte. Za pôvodný model si Apple účtoval 399 dolárov (asi 9000 korún) a za 8 GB naviac zaplatíte 499 dolárov (asi 11000 korún). Ceny sú to samozrejne americké, u nás bude tento mobil pravdepodobne drahší. Súčasťou iPhonu je skvelý dotykový interface. Všetky multimédiá a fotografie si môžete pohodlne užiť púhym dotykom prsta. Tento model obsahuje najnovší software, ktorý spoločnosť Apple vydala pred mesiacom.

Apple iPhone 16 GB

Medzi ďalšiu výbavu patrí napríklad služba, ktorá presne nájde vaše postavenie s telefónom na mape. Pomocou softwaru môžete rôzne upravovať video a uploadovať ich na obľúbené servery. Problém nebude ani s prezeraním webových stránok. Telefón obsahuje plnohodnotný internetový prehliadač Safari. Medzi ďalšiu výbavu patrí e-mailový klient, predpoveď počasia, alebo poznámky. Apple iPhone by sa mal objaviť na trhu do mesiaca.

Apple iPhone 16 GB

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 28

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Apple iPhone 16 GB


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.