Preposlať Samsung Muse

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Samsung Muse

14.04.2008 | Ondřej Koníček | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Alltel Wireless uviedla v spolupráci s kórejským výrobcom telefónov Samsungom nový mobilný telefón s názvom Samsung Muse. Jedná sa o prístroj, ktorý je zameraný hlavne na vášnivých milovníkov hudby.....

Spoločnosť Alltel Wireless uviedla v spolupráci s kórejským výrobcom telefónov Samsungom nový mobilný telefón s názvom Samsung Muse. Jedná sa o prístroj, ktorý je zameraný hlavne na vášnivých milovníkov hudby, ktorú si vďaka spoločnosti Alltel Wireless môžete do telefónu legálne sťahovať.

Samsung Muse

Samsung Muse

Muse je 3G véčkový telefón s podporou CDMA a jediná farba, v ktorej sa bude predávať, je polnočná modrá, ktorá je zobrazená na obrázkoch. Vnútorná pamäť je žiaľ len 65 MB, ale je rozširiteľná pomocou pamäťovej karty micro SD. Na bočnej strane nájdete tlačítko, ktoré vás presunie priamo do prehrávača pesničiek. Samsung Muse tak isto obsahuje aj prístup k internetovej streamovej televízii Alltel Axcess TV, vstavaný GPS modul, 2.0 MPx fotoaparát a bluetooth 2.0. Vďaka nemu môžete k mobilu pripojiť množstvo bezdrôtových bluetooth zariadení, ako sú napríklad slúchatká. Na prednej strane nájdete druhý displej, ktorý slúži hlavne pri prehrávaní hudby.

Samsung Muse

Samsung Muse

Vzhľadom k tomu, že je telefón zameraný hlavne na prehrávanie hudby, dá sa očakávať jej kvalitná reprodukcia. A je to tak, prehrávanie hudby je veľmi čisté a reproduktory sú dostatočne výkonné. Rozmery prístroja sú 99mm x 48mm x 13mm a hmotnosť má 96 gramov. Hlavný displej má uhlopriečku 2.1 palca a QVGA rozlíšenie 240 x 320 pixelov. Maximálna doba hovoru je 3.5 hodiny a telefón vydrží v pohotovostnom režime až 10 dní. Do predaja by sa mal telefón dostať v apríli 2008. Informácie o cene zatiaľ neboli zverejnené.

Samsung Muse

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Samsung Muse


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.