Preposlať Motorola Smart Rider

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Motorola Smart Rider

14.04.2008 | Ondřej Koníček | Komentárov: 0 |

Pamätáte sa ešte na mobilné telefóny, ktoré boli určené výhradne do automobilu? Tak isto boli tak veľké a nemotorné, že sa nikde nedali nosiť, takže pre ne vlastne ani iné uplatnenie nebolo. Motorola sa s týmto druhom prístrojov vracia.....

Pamätáte sa ešte na mobilné telefóny, ktoré boli určené výhradne do automobilu? Tak isto boli tak veľké a nemotorné, že sa nikde nedali nosiť, takže pre ne vlastne ani iné uplatnenie nebolo. Motorola sa s týmto druhom prístrojov vracia a predstavila nám mobilný telefón, ktorý je upravený tak, aby sa dal jednoducho zapojiť do vášho štvorkolesového miláčika.

Motorola Smart Rider

Celým názvom je tento mobil Motorola M990 alebo Motorola Smart Rider. Je veľmi široký a vyzerá skutočne zvláštne, ale to mu neuberá na skvelej výbave. Na prednej strane nájdete veľký, ako na navigáciu robený displej s uhlopriečkou 2.8 palca a rozlíšením 320 x 240 pixelov. Na navigáciu sa tak isto výborne hodí. Takže tu samozrejme nájdete vstavaný GPS modul. Telefón obsahuje tiež špeciálne hlasové ovládanie, ktorým môžete vytáčať čísla, alebo príjimať hovory bez použitia rúk a môžete sa tak nerušene venovať jazde. Okrem iného tu nájdete Bluetooth 2.0, e-mailového klienta a podporu prenosu dát GPRS a EDGE.

Motorola Smart Rider

Rozmery Motoroly Smart Rider sú 137mm x 85mm a jej hmotnosť je 400 gramov. Takže sa jedná o veľmi rozmerný a ťažký prístroj. Rovnako ale bude väčšinu času tráviť v aute, takže to až tak podstatné nie je. Inštalácia do automobilu prebieha pomocou kábla s názvom Octopus (chobotnica) a je veľmi náročná, takže je lepšie si na to zavolať profesionála. Väčšinu zákazníkov budú tvoriť prevažne profesionálni vodiči. Navigačný systém dostanete ako súčasť balíka a je veľmi prehľadná a jednoducho ovládateľná. Motorola Smart Rider sa na trh dostane začiatkom júna 2008 a štartovacia cena zatiaľ nebola stanovená.

Motorola Smart Rider

Základné technické info

V predaji odJún 2008
SieteGSM 850 / 900 / 1800 / 1900
DátaGPRS + EDGE
Displej320 x 240 pixelov
Fotoaparátnie
Veľkosť137 x 85mm / 400 gramov
Bluetootháno
Pamäťová kartamicroSD
Infra-rednie
Polyfónne zvonenieáno
JavaNebolo špecifikované
GPSáno
Životnosť batérieNebolo špecifikované

Motorola Smart Rider

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 2

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Motorola Smart Rider


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.