Preposlať Nokia 6600 Slide

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nokia 6600 Slide

16.06.2008 | Ondřej Koníček | Komentárov: 0 |

Nedávno sme vám predstavili mobilný telefón Nokia 6600 Fold. Dnes tu máme jeho súrodenca, ktorý sa odlišuje hlavne konštrukciou. Jedná sa totiž o vysúvací telefón.

Nedávno sme vám predstavili mobilný telefón Nokia 6600 Fold. Dnes tu máme jeho súrodenca, ktorý sa odlišuje hlavne konštrukciou. Jedná sa totiž o vysúvací telefón. Čo sa týka designu, sú obidva telefóny veľmi pekné a o tom, ktorý je krajší, budete musieť rozhodnúť sami. Výbava je taktiež veľmi podobná, ale model 6600 Slide obsahuje čosi naviac.

Nokia 6600 Slide

Zatiaľ sa jedná o najmenší vysúvací telefón od tohto fínskeho výrobcu. Mechanizmus vysúvania funguje veľmi ľahko a telefón pohodlne otvoríte jednou rukou. Pôsobí taktiež pevným dojmom a vyzerá, že niečo aj vydrží. Čo sa týka designu, ten sa naozaj vydaril. Celý telefón je v krásnej lesklej farbe. Celý predný panel je olemovaný tenkým kovom. Celý telefón tak vyzerá elegantne, ale zároveň jednoducho a vôbec nepôsobí prepchatým dojmom, ako sa v poslednej dobe často stáva. Displej je z časti dotykový. Pokiaľ je neaktívny, stačí naň dvakrát poklepať prstom a zobrazí vám hodiny, prijaté správy, zmeškané volania a alarm. Veľmi praktické riešenie a vysúvací mechanizmus vďaka nemu vydrží určite o niečo dlhšie.

Nokia 6600 Slide

Nokia 6600 Slide

Na zadnej strane nájdete 3.2 MPx fotoaparát, ktorý dokáže robiť naozaj kvalitné fotografie a videá. Priamo z menu fotografie môžete nastaviť zdieľanie na internete, alebo ju odoslať pomocou MMS správy. QVGA displej je schopný zobraziť 16 miliónov farieb, je veľmi dobre čitateľný a právom sa jedná o jeden z najlepších displejov na trhu. Samozrejme tu nájdete taktiež komunikačné rozhranie bluetooth 2.0, bez neho si telefón v dnešnej dobe už ani nevieme predstaviť. Rozmery telefónu sú 90 x 45 x 14 mm, takže sa jedná o skutočne kompaktný prístroj. Hmotnosť má 110 gramov, a to je naopak dosť. O dodávku energie sa stará batéria typu Li-Ion, ktorá má kapacitu 1000 mAh. Vďaka nej vydrží telefón v pohotovostnom režime 240 hodín a maximálna doba hovoru sú 3 hodiny. Vnútorná pamäť je púhych 18 MB, takže pamäťová karta je nevyhnutnosťou. Tentoraz sa jedná opäť o typ microSD. Na trh sa Nokia 6600 Slide dostane začiatkom jesene 2008 a cena by sa mala pohybovať okolo 9 tisíc korún.

Nokia 6600 Slide

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 24

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Nokia 6600 Slide


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.