Preposlať Pantech Breeze

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Pantech Breeze

30.05.2008 | Ondřej Koníček | Komentárov: 0 |

Spoločnosť AT&T dnes ohlásila nový mobilný telefón s názvom Pantech Breeze. Bude sa jednať o mobilný telefón véčkovej konštrukcie, ktorý bude určený pre úplných začiatočníkov. Tomu bude zodpovedať ovládateľnosť, výbava, aj cena.

Spoločnosť AT&T dnes ohlásila nový mobilný telefón s názvom Pantech Breeze. Bude sa jednať o mobilný telefón véčkovej konštrukcie, ktorý bude určený pre úplných začiatočníkov. Tomu bude zodpovedať ovládateľnosť, výbava, aj cena.

Pantech Breeze

Breeze je veľmi nekomplikovaný mobilný prístroj, ktorý je určený pre tých, ktorí chcú zostať v styku so svojimi príbuznými a kamarátmi, ale nechcú sa prehrýzať zložitým nastavením, modernými komplikovanými systémami a tak ďalej. Hneď na prvý pohľad zaujme svojím čistým designom. Pokiaľ telefón vyklopíte, vykukne na vás veľký a výborne čitateľný displej, jednoduchý ovládací panel a rozmerná klávesnica, na ktorej je radosť písať. Pod displejom sú naviac tri tlačítka, ktoré majú označenie 1, 2 a 3. Tie slúžia pre rýchle volanie. Jednoducho k nim pridáte kontakt z telefónneho zoznamu, potom tlačítko dlho stlačíte a voláte. Jeden displej nájdete taktiež aj na prednej strane zavretého prístroja. Ten zobrazuje stav batérie, silu signálu, čas a zmeškané hovory.

Pantech Breeze

Pantech Breeze je vhodný taktiež pre užívateľov, ktorí majú problémy so zrakom. Všetko na telefóne je príjemne veľké, vrátanie popisiek v menu a jednotlivých kláves na klávesnici. Na zadnej strane nájdete fotoaparát, ale bohužiaľ rozlíšenie šošovky zatiaľ nebolo uvedené. Tlačítko pre rýchly prístup k fotografovaniu sa nachádza na ľavej strane prístroja. Breeze je štvorpásmový prístroj, takže sa dovoláte skutočne skoro z každej krajiny.

Pantech Breeze

Veľmi milo nás prekvapila prítomnosť systému bluetooth 2.0, multimediálneho prehrávača, ktorý podporuje množstvo formátov a možnosť videozáznamu. Na tak jednoduchý prístroj je to skutočne viac, ako dostačujúca výbava. Batéria vám zaručí na plné nabitie 3 hodiny telefonovania v kuse a pohotovostný režim 10 dní. Pantech Breeze bude k dispozícii od 1. júna tohto roka. Cena zatiaľ nebola stanovená, ale nemala by presiahnuť hranicu 4500 korún.

Pantech Breeze

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Pantech Breeze


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.