LG


Preposlať LG Chocolate 3

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

LG Chocolate 3

13.06.2008 | Ondřej Koníček | Komentárov: 0 |

Spoločnosť LG predstavila ďalší prírastok do rodiny štýlových telefónov Chocolate. Nesie označenie Chocolate 3 Music a ako je z označenia zrejmé, telefón je zameraný prevažne na prehrávanie hudby. Ale aj ďalšie vlastnosti sú zaujímavé....

Spoločnosť LG predstavila ďalší prírastok do rodiny štýlových telefónov Chocolate. Nesie označenie Chocolate 3 Music a ako je z označenia zrejmé, telefón je zameraný prevažne na prehrávanie hudby. Ale aj ďalšie vlastnosti sú zaujímavé, takže sa naň poďme pozrieť.

LG Chocolate 3

Hneď na začiatok máme zlú správu. LG Chocolate 3 Music sa s najväčšou pravdepodobnosťou nebude u nás predávať, pretože ho bude distribuovať výhradne spoločnosť Verizon Wireless. Vďaka tejto spoločnosti si môžete cez VCAST za poplatok sťahovať z internetu MP3 a výber je naozaj veľký, zhruba 3 milióny skladieb. Vzhľadom k tomu že sa jedná o hudobný telefón, by mal byť vybavený dostatočnou integrovanou pamäťou. Tak tomu skutočne je a vstavanú pamäť 1GB môžete rozšíriť ešte pomocou pamäťovej karty microSD až na 8 GB. To už je skutočne poriadna pamäť a určite bude stačiť aj hudobnému fanatikovi. Pokiaľ by ale nestačila, nájdete tu taktiež vstavané FM rádio s technológiou RDS. Čo sa týka designu, tak ten je veľmi pekný a po prvýkrát sa v rodinke Chocolate objavuje prístroj véčkovej konštrukcie.

LG Chocolate 3

Vnútorný displej TFT má najvyššie rozlíšenie 240 x 320 pixelov a zobrazuje 262 tisíc farieb. Nie je to síce žiadna veľká hitparáda a v dnešnej dobe sa jedná len o priemer, ale nám sa zdal celkom ostrý. Veľkosť ani rozlíšenie vonkajšieho displeja neboli zverejnené. Na tomto displeji sa zobrazuje dátum, čas, sila signálu, zmeškané hovory a prijaté správy. Hlavný účel tohto displeja je ale zobrazenie mp3 prehrávača, takže môžete počúvať hudbu aj na zatvorenom telefóne. Pod týmto displejom sa nachádza samostatný ovládací panel, ktorý slúži len k ovládaniu prehrávača. Je vyvedený v kruhovém štýle a veľmi dobre sa ovláda. Prehrávanie hudby je kryštalicky čisté a určite sa jedná o jednu z najlepších interpretácií, akú sme kedy počuli. Slúchatká môžete k telefónu pripojiť buď pomocou audio jacku, alebo cez bezdrôtové rozhranie bluetooth.

LG Chocolate 3

Zabudnutí nezostali ani fotografi. Na telefóne nájdete fotoaparát s najvyšším rozlíšením 2 MPx, ktorý dokáže aj zaznamenávať video. Najvyššie rozlíšenie fotografií je 1600 x 1200 pixelov a video môžete natáčať rýchlosťou 15 snímok za sekundu (fps). Fotografie sú celkom kvalitné a pre bežného užívateľa budú celkom dostatočné, no kvalita videa je už podstatne horšia. LG Chocolate 3 sa na trh dostane v priebehu júla tohto roka, ale jeho štartovacia cena zatiaľ nebola stanovená.

LG Chocolate 3

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 2

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku LG Chocolate 3


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.