Preposlať Samsung E530 – růžová mu sluší

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Samsung E530 – růžová mu sluší

09.09.2005 | Pavel Zámečník | Komentárov: 0 |

Navzdory tomu, že model E530 vyzerá ako dievčenský telefón, tak je veľmi dobre vybavený a dá sa porovnať s modelom Samsung D500, prípadne E720.

Keď sa pozrieme na malý telefónik a jeho ružovú farbu tak nás ihneď napadne že sa jedná skôr o dievčenský telefón Navzdory tomu, že model E530 vyzerá ako dievčenský telefón, tak je veľmi dobre vybavený a dá sa porovnať s modelom Samsung D500, prípadne E720. Telefón je vybavený vysoko kvalitnou megapixelovou kamerou s integrovaným bleskom a digitálnym zoomom. Vie tiež nahrávať video, aj keď na nižšom rozlišení. Samsung E530 má veľmi kvalitný displej, ktorý sa jenoducho sleduje aj za denného svetla. Podporuje 262 000 farieb na vysokom rozlišení, ktoré sa môže porovnať aj s modelom D500. Má zabudovaný MP3 prhrávač, MP3 môžete použiť aj prr vyzváňacie tóny. Pamäť tohoto modelu je tiež viac než dobrá – kapacita 92 MB by mala bežnému užívateľovi stačiť ako na bežnú prevádzku telefónu, tak aj na počúvanie MP3. Prepojiť s iným zariadením môžete E530 pomocou USB či Bluetooth. Ďálej podporuje GPRS triedy 10, WAP 2.0.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Samsung E530 – růžová mu sluší


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.