Preposlať Nokia 5140i – telefon do každého počasia

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Nokia 5140i – telefon do každého počasia

27.09.2005 | Pavel Zámečník | Komentárov: 0 |

Nokia 5140i nadväzuje na úspechy svojho predchodcu Nokie 5140 a oproti tomuto staršiemu modelu , prichádza s niekoľkými vylepšeniami.

Nokia 5140i nadväzuje na úspechy svojho predchodcu ~1 a oproti tomuto staršiemu modelu , prichádza s niekoľkými vylepšeniami. Výrobcom i predajcom je prezentovaná predovšetkým ako prístroj vhodný pre šport a použitie vonku. Jeho hlavnou prednosťou je odolnosť proti pádu a vlhkosti. Vonkajší obal je odolnejší ako pri väčšine iných telefónov. Pokiaľ by sa Vám i tak podarilo " vyrobiť" na povrchu telefóna nejaké škrabance, tak môžete vymeniť celý kryt telefóna. Spodná krytka pomáha chrániť telefón pred poškodením vodou a celý vnútrajšok má ešte zvláštnu ochranu pred vodou. Nokia 5140i prichádza s vlasnosťami , ktoré plynú z toho, že je vhodná predovšetkým pre šport a aktívny odpočinok. Je vybavená svietidlom, kompasom a teplomerom. Aplikácie tohto modelu , Vám umožnia si naplánovať a zaznamenať Vaše aktivity. Tiež prichádza s užitočným vybavením, ako je integrovaný fotoaparát, FM rádio a hlasné handsfree. Žiaľ stále pretrváva rovnaký problém, ako mal predchodca 5140, a tým je klávesnica, ktorá vďaka spracovaniu, ktoré má zabezpečiť väčšiu ochranu telefóna pred poškodením, horšie reaguje na Vaše povely. Je to spôsobené najmä tým, že klávesy sú umiestnené veľmi blízko pri sebe, čím sa na druhej strane ale dosahuje ochrana pred vlhkosťou a vodou.Druhým problémom je displej, ktorý je horšie čitateľný na vonkajšom svetle, čo je pri tomto modely, kde predpokladáme jeho častejšie použitie vonku, veľkým nedostatkom. Keď však zhrnieme celkové vlastnosti tohto modelu, tak môžeme povedať, že si telefón určite nájde svojich majiteľov, ktorí ocenia jeho vlastnosti napriek nedostatkom.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Nokia 5140i – telefon do každého počasia


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.