Preposlať Odolný Siemens M65

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Odolný Siemens M65

20.10.2005 | Pavel Zámečník | Komentárov: 0 |

Siemens M65 je mobil, vyrobený pre zákaníkov, ktorí chcú od mobilného telefónu najmä odolnosť. Model M65 je vďaka svojej konštrukcii vhodný predovšetkým pre užívateľov, ktorí žijú aktívnym spôsobom života.

~1 je mobil, vyrobený pre zákaníkov, ktorí chcú od mobilného telefónu najmä odolnosť. Model M65 je vďaka svojej konštrukcii vhodný predovšetkým pre užívateľov, ktorí žijú aktívnym spôsobom života. Konštrukcia telefónu ho robí odolným voči nárazom, vode a prachu. Ochrane telefóna dopomáha i oceľový rám telefóna a gumové plochy spolu s gumovým tesnením, ktoré chránia telefón pred nárazmi a poškrabaním. Ochranu má tiež displej telefóna, takže tiež na ňom nevzniknú škrabance ľahko a nemá ani tendenciu prasknúť pri páde na zem. Pretože Siemens M65 je vybavený i digitálnym fotoaparátom, je ochránený samozrejme i ten. I keď je telefón vyrobený z pevnejších materiálov, rozmery a hmotnosť ostali prijateľné. Hmotnosť je 104 gramov a rozmery sú 109 x 49 x 19 mm. TFT displej telefóna podporuje 65 tisíc farieb a pracuje v rozlíšení 132 x 176 bodov. V pohotovostnom stave vydrží telefón slušných 300 hodín a hovoriť s ním môžete až 5 hodín. Z klasickej výbavy mu nechýbajú budík, stopky, odpočítanie času, pripomienky, kalkulačka a prevod meny. Súčasťou výbavy je tiež podpora Java aplikácií, ktoré si môžete uložiť do vnútornej pamäte telefóna(11 MB). Zaujímavou funkciou tohto mobila je funkcia Bike- o-Meter, ktorá umožňuje využívať cyklometrické funkcie, ako je plánovanie trás a navigácií. S inými zariadeniami môže M65 komunikovať prostredníctvom infračerveného portu, USB a klasického káblu.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 2

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Odolný Siemens M65


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.