Preposlať Siemens C75 minirecenzia

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Siemens C75 minirecenzia

16.06.2006 | Martin Jakubec | Komentárov: 0 |

Siemens C75 je kvalitný model strednej triedy,ktorého obstarávacia cena je pod skvelou hranicou štyroch tisícok korún. Má slušnú výbavu, prešiel mnohými vylepšeniami a zmenami, čo je určite skvelé a poteší každého záujemcu o telefóny tohto typu.

Siemens C75 Siemens C75 je kvalitný model strednej triedy,ktorého obstarávacia cena je pod skvelou hranicou štyroch tisícok korún. Má slušnú výbavu, prešiel mnohými vylepšeniami a zmenami, čo je určite skvelé a poteší každého záujemcu o telefóny tohto typu. Vzhľad: I keď tento telefón nadväzuje na svojich predchodcov , môžeme si hneď na prvý pohľad všimnúť jasných rozdielov a vylepšení. Vzhľad telefónu má klasický tvar ale teraz má oveľa väčší a tým pádom i kvalitnejší displej, ktorý jasne prispie k väčšej spokojnosti každého používateľa. Čo iné viac poteší ako väčšia prehľadnosť menu a väčší pôžitok z Java hir. Telefón je pomerne jednotvárny a nemá žiadne väčšie výstupy aebo niečo podobné, až na otvor pre optiku " rušiacu" úplnú hladkosť zadnej strany. To, čo je na pvý pohľad neprehliadnuteľné, je dobre urobená klávesnica telefóna, ktorá má dostatočne veľké tlačidlá pre dobré ovládanie a naviac po ich stlačení budete počuť ujisťujúce "cvak", čo je super vec. Snáď jediným farebným detailom na telefóne, ktorého som si všimol, je čierne lemovanie displeja, ktoré ho zvýrazňuje. Inak je telefón na farby dosť chudobný. Možno je to ale dobre, bohvie ako by vyzeral, keby mal na kryte viac farieb. Asi mu jeho jednoduchosť sluší a to je dobre. Výbava: Je toho dosť, čo nám tento telefón môže ponúknuť. Prvou vecou, ktorá bude asi zaujímať väčšinu z vás, je displej. Obsahuje 65 tisíc farieb a je aktívny, čo skutočne poteší. Ďalej nám telefón ponúka infraport pre ľahší prenos dát, polyfónne zvonenia(40 hlasov), zžívateľskú pamäť na 10,2 MB, WAP, GPRS, internetový prehliadač, adresár na 1000 mien a kapacitu na 100 SMS správ. Ďalej je tu i diktafón a bežná funkcia pre písanie T9 a nakoniec nemôžeme zabudnúť na digitálny fotoaparát s rozlíšením 0,31 Mpx. Závěrečné hodnocení: Telefón sa mi celkom páči, má pekný dizajn a napriek tomu, že nemá až takú bohatú výbavu ako iné modely,väčšine používateľov a ich nárokom, bude určite stačiť.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Siemens C75 minirecenzia


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.