Preposlať Motorola Z8

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Motorola Z8

01.10.2007 | Veronika Žáčková | Komentárov: 0 |

MOTORIZR Z8 je dosiaľ najpokročilejšia Motorola. Je to 3G smartphone v štíhlom výsuvnom prevedení. Ponúka vysoko kvalitné videohovory, vynikajúci prehrávač médií, vysokorýchlostné HSPDA prenos dát a silu Symbian aplikácií.

MOTORIZR Z8 je dosiaľ najpokročilejšia Motorola. Je to 3G smartphone v štíhlom výsuvnom prevedení. Ponúka vysoko kvalitné videohovory, vynikajúci prehrávač médií, vysokorýchlostné HSPDA prenos dát a silu Symbian aplikácií. Či už pre zábavu alebo pre obchod, má Z8 veľa toho, čo môže ponúknuť, a je osvežujúcou zmenou od telefónov vyzerajúcich ako tehla, ktoré sme videli v minulosti.

Motorola Z8

Motorola RIZR Z8 je náročný výrobok. Vzala ultra štíhly RAZR do sveta vyššej kategórie 3G smartphone. Toto je telefón, ktorý má rovnaké rysy ako Nokia N73, aj keď je asi ťažko nájsť tlstejší telefón ako je originál RAZR.Je to prvá Motorola s operačným ystémom Symbian od roku 2005 a najvýkonnejší zo súčasnej rady telefónov. Fyzicky , Z8 je vývojom RIZR Z3. Je trošku užší, len 15 mm, ale je dlhší a širší. Tvar telefónu je neobvyklý, zadná hrana telefóna pôsobí pri otvorení trochu šikmo. Je to zaujímavo prepletený dizajn, ktorí robí telefón jednoducho uchopiteľným a pohodlnejším pri držaní pri uchu, ako tradičné výsuvné telefóny.Obrazovka je vynikajúca, jasný TFt displej s úžasnými 16timi miliónmi farieb a s jedným z najvyšších rozlíšení. 2.2 palcová veľkosť je tiež dobrá-významne rozsiahlejšia ako má RIZR Z3. Klávesnica je trochu stiesnená, ale má dobrú spätnú väzbu a nie je problém ju používa, pokiaľ nemáte veľmi veľké prsty:).

Motorola Z8

Po technickej stránke je Z8 ďaleko vyspelejšia ako staršia generácia telefónov RAZR. Vysokorýchlostný HSDPA prenos dát, umožňuje sťahovať video, hudbu, emaily širokopásmovou rýchlosťou. Tiež umožní vysko kvalitné videohovory. 2megapixelový fotoaparát má vysoké rozlíšenie a je vybavený bleskom pre fotografovanie pri malej viditeľnosti. napriek tomu, že má fotoaprát vstavané zaostrovanie, nemôže súťažiť s fotoaparátmi Nokie N73 alebo Sony Ericcson K810i, ktoré majú obidva automaticky zaostrované fotoaparáty. Z8 je hudobne veľmi dobre vybavená. Prehrávač médií podporuje MP3, AAC, AAC+ a AAC Enhanced formáty vo vysokej stereo kvalite. Podporuje Bluetooth. Prehrávač samozrejme podporuje i video playback a je dodávaný s MicroSD pamäťovou kartou obsahujúcou"The Bourne Identity"(jeden z našich najobľúbenejších filmov). Z8 podporuje pamäťové karty s viac ako 4 GB kapacitou- postačuje zhruba pre 1000 piesní.

Motorola Z8

Už sme sa zmieňovali o vysokorýclostnom HSDPA prenose dát(3,6 MB za sekundu). S 2G EDGE je podporovaná sťahovacia rýchlosť viac ako 236,8 kb za sekundu. Webový prehliadač Opera je dodávaný s plnou podporou mobilného HTML a telefón môže tiež pracovať s e-mailami. Ako telefón s operačným systémom Symbian pripomína skôr minilaptop ako telefón. Najviac podobný telefón je asi Nokia E65, ktorá je tiež 3G Symbian telefón, ale s väčším sústredením na obchodné využitie. Motorola RIZR Z3 je úsporná verzia Z8, s chýbajúcimi schopnosťami 3G a smartphonu. Motorola MAXX V6 je 3G telefón, ktorý má veľa spoločného so Z8, ale nie je to smartphone. Pokiaľ chcete najdostupnejšiu Motorolu súčasnosti, potom je Z8 pravdepodobne telefón pre vás, ale dajte pozor, pretože 3G Symbian požaduje od svojich vlastníkov viac ako bežný telefón.Pripravte sa na to, že strávite veľa času učením toho, ako telefón správne používať a čo najlepšie ho využiť.

Motorola Z8

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 7

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Motorola Z8


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.