Preposlať Zoznámte sa so Samsungem D600

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Zoznámte sa so Samsungem D600

30.09.2005 | Pavel Zámečník | Komentárov: 0 |

Samsung D600 je vylepšenou verziou úspěšného modelu .Čo sa týka vzhľadu , tak sa skutočne veľmi podobá na Samsung D500, je postavený na rovnakej výsuvnej konštrukcii. D600 je o niečo tenší ako D500, ale za to je mierne dlhší a širší.

Samsung ~3 je vylepšenou verziou úspěšného modelu ~1. Čo sa týka vzhľadu , tak sa skutočne veľmi podobá na Samsung D500, je postavený na rovnakej výsuvnej konštrukcii. D600 je o niečo tenší ako D500, ale za to je mierne dlhší a širší. Výsuvná konštrukcia dokázala, že je veľmi populárny. Rovnako ako véčková konštrukcia, umožňuje táto konštrukcia vybaviť D600 veľkým displejom. Vylepšní je fotoaparát - 1,3 megapixelový bol nahradený 2- megapixelovým s štvornásobným digitálnym zoozmoma bleskom. Pri fotení môžete využiť niektorý z prednastavených módov a s fotkami môžete ďalej pracovať v editore obrázkov. Užitočnou funkciou je možnosť prepojiť D600 s televízorom - vďaka tomtuto tak môžete sledovať nahrané videa priamo na televíznej obrazovke. Displej telefóna bol tiež vylepšený oproti modelu D500.Nový má 262 tisíc farieb a jeho rozlíšenie je 240x320 bodov. Jeho kvalita je veľmi dobrá , ako sme už pri displejoch od Samsungu zvyknutý. Vo výbave telefónu nechýba ani MP3 prehrávač, ktorý podporuje formáty MP3, AAC a AAC+. MP3 prehrávač v sebe nosí podporu 3D zvuku a stereo zvuku. Samozrejmosťou je , že môžete svoje obľúbené MP3 skladby použiť ako vyzváňacie tóny. Samsung D600 je možné i ostatnými zariadeniami pripojiť pomocou technológie Bluetooth alebo pomocou USB káblu. Ako už bolo spomenuté vyššie, pomocou špeciálneho konektoru je možné spojiť telefón s televízorom. Novinkou je tiež aplikácia, pomocou ktorej môžee prezerať dokumenty Office ako sú Excel, Word,Powerpoint a tiež HTML súbory. Vďaka TV konektoru môžete všetko sledovať tiež na obrazovke televízora. Dostupná pamäť telefónu je 81 MB, čo je dostatočná veľkosť tak pre video ako i pre MP3. Pokiaľ by vám táto veľkosť ale nestačila, môžete pamäť rozšíriť o pamäťovú kartu TransFlash. Na záver môžeme povedať, že D600 mže byť konkurentom telefónu ~2, už len vďaka popularite staršieho modelu D500, takže D600 má v podstate vyšlapnú cestičku k úspechu na trhu s mobilnými telefónmi.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Zoznámte sa so Samsungem D600


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.