Preposlať Sony Ericsson K610i

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Sony Ericsson K610i

14.09.2007 | Jan Topinka | Komentárov: 0 |

Firma Sony Ericsson nedávno predstavila model Sony Ericsson K610i. Pri prvom pohľade Vás určite napadne, že má designovo dosť spoločného s kultovým T610.

Je tomu skutočne tak, aj keď samozrejme vyzerá oveľa lepšie. V tejto malej krabičke sú vľak zabalené vynikajúce funkcie. Malý, tenký a elegantný K610i ponúka veľký pracovný výkon a zároveň radu potešenia. S funkciou okamžitý e-mail, webovým prehliadačom, PC synchronizáciou a radou ďalších funkcií je tento kompaktný 3G telefón určený pre vašu prácu, rovnako ako pre chvíle súkromia. Úspešná schôdzka, dôležitá informácia, skvelý víkend - to všetko môžete zdieľať so svojimi kolegami, priateľmi aj rodinou. Zachyťte svoj život s fotoaparátom s dvoma miliónmi obrazových bodov a svoje zážitky zdieľajte rýchlo a vizuálne na svojej blog stránke. Tá sa pre Vás vytvorí automaticky pri prvom odoslaní fotogafie z K610i. Fotografiu môžete tiež priložiť do multimediálnych správ, odoslať e-mailom, alebo uložiť na Memory Stick Micro M2 pre ďalšie použitie.

Sony Ericsson K610i

Buďte neustále v obraze vďaka funkcii okamžitý e-mail. Vaše e-maily sú odosielané priamo do K610i, bez potreby ich sťahovať. Nech sa nachádzate kdekoľvek, prečítate si a okamžite odpoviete na dôležité e-maily. Pokiaľ napíšete a odošlete maily v dobe, kedy je telefón v nepripojenom režime, budú odoslané automaticky po opätovnom pripojení do siete. Pomocou USB káblu synchronizuje telefón s aplikáciou Microsoft Outlook vo svojom PC tak, aby bol váš adresár aj kalendár neustále aktívny.

Sony Ericsson K610i

S telefónom K610i vám leží internet doslova na dlani. Môžete ľahko, rýchlo a kdekoľvek získať informácie, ktoré práve potrebujete. Webový prehliadač NetFront upravý obrázky, články a grafické prvky tak,a by sa vošli na 1,9 palcový display. Môžete rolovať a čítať text, prehliadať obrázky, alebo kliknutím na odkaz navštíviť iné stránky a weby. K610i je tiež vybavený aplikáciou RSS Reader, s ktorú si môžete objednať službu spravodajstva zasielajúcu aktuálne správy praimo do vašeho mobilného telefónu - takže máte neustále prehľad o dianí okolo seba. Hudba, zvukové knižky a jazykové kurzy sú skvelou náplňou času a pri počúvaní hudby sa môžete dokonca vzdelávať. Uložte pesničky na pamäťovú kartu Memory Stick Micro a počúvajte ich pomocou prehrávača médií v K610i. Sada obsahuje všetko, čo potrebuje pre prenos medzi PC a telefónom. Skúste videohovor a ukážte to, čo nemôžete poslať ani tisícimi slovami. Nechajte svojich kolegov komentovať to, čo im práve ukazujete. Alebo svojim priateľom priblížte, čo práve prežívate. Prepínanie medzi video a hlasovým hovorom je jednoduché a videoklip alebo obrázok môžete poslať komukoľvek, s kým práve vediete videohovor, a to všetko počas hovoru. Prehliadanie webu alebo odosielanie emailov sú niektoré z ďalších 3G funkcií, ktoré môžete praktizovať súčasne s telefonovaním.

Sony Ericsson K610i

Príslušenstvo

Blesk MXE-60 - Urobte zo svojho telefónu skutočného konkurenta digitálnych fotoaparátov. Vďaka osvedčenej technológii xenonovej výbojky vám blesk MXE-60 umožní excelentné snímky aj v úplnej tme. Bol vyvinutý v dokonalej harmónii s vašim telefónom a stavia na tradíciu fotografických výrobkov Sony. Spolu s technológiou redukcie červených očí ponúka váš telefón a blesk kvalitné a čisté snímky.

Sony Ericsson K610i

Hlasité handsfree Bluetooth HCB-100 - Jednoduchosť a výkon - sú hlavné charakteristiky nového bluetoothového handsfree do auta. Pomocou robustnej spony môžete toto univerzálne riešenie pripevniť na akékoľvek vhodné miesto. HCB-100 ponúka až 20 hodín hovoru a digitálne čistý zvuk. Zariadenie je optimalizované pre použitie vo voze, ale dá sa samozrejme využiť aj inde. Headset Bluetooth HBH-610A - Vďaka vynikajúcemu zvuku je telefonovanie s HBH-610A čistá radosť. Digitálne spracovanie signálu DSP zaručuje dokonalý zvuk. Vďaka ergonomickej konštrukcii je HBH-610A ešte pohodlnejšie a ľahšie.

Sony Ericsson K610i

Hodnotenie

Sony Ericsson K610i by mohol radikálne zmeniť poradie na predajnom trhu. Decentný, ale aj elegantný design a hlavne pod škrupinou vynikajúce funkcie a naviac 2 Mpx fotoaparát. Vydarený kúsok od SE.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 34

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Sony Ericsson K610i


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.