LG


Preposlať LG KF600

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

LG KF600

24.04.2008 | Ondřej Koníček | Komentárov: 0 |

Dnes sa bližšie pozrieme na mobilný telefón s názvom LG KF600. Jedná sa o štýlový telefón vysúvacej konštrukcie so skvelou výbavou a ako to už býva u tohto výrobcu dobrým zvykom, tak isto aj s vynikajúcim displejom a kvalitným fotoaparátom.

Dnes sa bližšie pozrieme na mobilný telefón s názvom LG KF600. Jedná sa o štýlový telefón vysúvacej konštrukcie so skvelou výbavou a ako to už býva u tohto výrobcu dobrým zvykom, tak isto aj s vynikajúcim displejom a kvalitným fotoaparátom.

LG KF600

Rozmery telefónu sú 101mm x 51mm x 14mm, takže sa určite nejedná o najmenší a najtenší prístroj na trhu. Ale aj tak je relatívne kompaktný a v ruke sa veľmi dobre drží. Telefón je vybavený dvoma displejmi. Ten hlavný má najvyššie rozlíšenie 240x320 pixelov a uhlopriečku 2 palce, druhý displej sa môže pochváliť veľkosťou 1.5 palca a rozlíšením 240x176 pixelov. Obidva sú veľmi dobre čitateľné aj na priamom slnečnom svetle. Telefón sa bohužiaľ trochu tažšie vysúva a palec musíte umiestniť doprostred displeja, ináč budete mať s otvorením problémy. Ináč ale mechanizmus funguje veľmi dobre a pôsobí skutočne kvalitným a stabilným dojmom. Čo sa týka sietí, KF600 je trojpásmový prístroj s podporou frekvencií 900, 1800 a 1900MHz. Štandardná batéria má najvyššiu kapacitu 800mAh a maximálna doba hovoru je 2.5 hodiny. Prístroj vydrží v pohotovostnom režime až 200 hodín.

LG KF600

LG KF600

Čo sa týka konektivity, telefón ponúka EDGE/GPRS a pre bezdrôtové prepojenie s druhým telefónom, alebo zapojenie bezdrôtových slúchadiel slúži bluetooth 2.0. S počítačom môžete prístroj prepojiť pomocou USB kábla. Najskôr musíte ale nainštalovať software, ktorý nájdete v krabici. Na zadnej strane nájdete fotoaparát s rozlíšením šošovky 3.0 MPx, vstavaným LED bleskom a autofocusom. Kvalita fotografií je dobrá skoro pri všetkých svetelných podmienkach, samozrejme najviac vyniknú fotky urobené za jasného dňa. LG KF600 je schopný tak isto natáčať aj videozáznamy vo formáte 3GP v rozlíšení QVGA s rýchlosťou 15 snímok za sekundu (fps). Neočakávajte ale nejakú omračujúcu kvalitu. Ovládanie pomocou druhého, dotykového displeja je veľmi jednoduché a telefón je celkovo užívateľsky príjemný. Vstavaná pamäť je slabých 20 MB, takže ju čo najskôr rozšírte pomocou microSD karty.

LG KF600

LG KF600

Celkovo sa jedná o veľmi vydarený mobilný telefón, ktorý zaujme atraktívnym vzhľadom, kvalitným displejom a veľmi dobre navrhnutým ovládaním pomocou druhého displeja. Kvalita fotografií je na nadštandardnej úrovni, ale video veľmi kvalitné nie je. Cena tohto telefónu je veľmi príjemných 11000 korún.

LG KF600

LG KF600

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 3

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku LG KF600


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.