Preposlať 8 GB microSD od Samsungu

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

8 GB microSD od Samsungu

23.05.2007 | Jan Güttler | Komentárov: 0 |

MicroSD pamäťové karty, ktoré pre nás Samsung chystá, sú dvakrát väčšie, ako dnešné microSD od akéhokoľvek iného výrocu. Spoločnosť oznámila, že tieto nové flash-ky budú mať kapacitu 8 GB a budú určené predovšetkým pre mobilné telefóny.

MicroSD pamäťové karty, ktoré pre nás Samsung chystá, sú dvakrát väčšie, ako dnešné microSD od akéhokoľvek iného výrocu. Spoločnosť oznámila, že tieto nové flash-ky budú mať kapacitu 8 GB a budú určené predovšetkým pre mobilné telefóny. Vlastnosti novej karty sú nasledujúce: čítanie 16 MB/s, zápis 6 MB/s, do budúcna sa plánujú aj rýchlejšie verzie. Ak máte SD slot, podporujúci tieto pamäťové karty, určite sa vyplatí investovať. V budúcnosti by sa na trhu mala objaviť aj 32 GB SD karta. Žiaden oficiálny dátum vydania 8 GB SD zatiaľ oznámený nebol, ale Samsung hodlá uviesť túto novinku približne v druhom štvrťroku 2008.

8 GB microSD od Samsungu

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 15

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku 8 GB microSD od Samsungu


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.