Preposlať N-Gage hry skoro pre všetkých

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

N-Gage hry skoro pre všetkých

17.09.2007 | | Komentárov: 1 |

Nástupca modelu Nokia N-Gage sa síce už objavil v podobe N81, ale Nokia sa rozhodla urobiť zaujímavý ťah. N-Gage hry totiž behom novembra sprístupní k zakúpeniu väčšine modelov rady Nseries.

Za cca 600 Sk si tak vlastník napríklad N73 bude môcť zaplatiť a stiahnuť obľúbené tituly, ktoré boli predtým oficiálne k k dostatiu len pre N-Gage.

N-Gage hry skoro pre všetkých

Nokia odštartovala projekt spustením portálu www.n-gage.com, kde je zoznam aktuálnych titulov v ponuke s možnosťou si ich rovno kúpiť. Pokiaľ si užívatelia nie sú výberom hry istí, môžu si stiahnuť demoverziu a hru si odskúšať. A potom podľa toho si titul za 600 Sk stiahnuť. Nákupy hier budú užívateľom umožnené od novembra.

Podporované prístroje

N-Gage hry skoro pre všetkých

Namiesto N-Gage alebo N-Gage QD môžeme využiť smartphone s podporou operačného systému Symbian 3rd (vo verzii 9.1 alebo 9.2). Okrem toho musí váš telefón ešte spĺňať hardware podmienku, ktorou je takt mobilného procesora aspoň 330 MHz kvôli náročnosti niektorých titulov. Časť prístrojov z kategórie Nseries obsahuje hardwérovú akceleráciu (N93, N95), ktorá je tak týmito titulmi konečne naplno využitá.

N-Gage hry skoro pre všetkých

Vychádza nám teda rad modelov: N73, N81, N81 8GB, N93, N93i, N95 a N95 8GB, pre ktoré je táto prvá séria pseudo N-Gage hier určená. Samozrejme sa budú objvovať aj ďalšie použiteľné telefóny a aj ďalšie tituly. Nokia zaručuje aj to, že hranie bude plynulé aj v prípade, že na pozadí necháte zapnutý www prehliadač alebo Smart2go s otvorenou mapou. Nemusíte sa teda nijak obmedzovať a prepínaž medzi hraním a prácou. Keď hrať, tak naplno a komfortne.

N-Gage tituly

N-Gage hry skoro pre všetkých

Zoznam hier sa iste ešte rozrastie, ale aj v základnej ponuke nájdeme hity, ako je nasledovník Tamagotchi - DogZ známy z NintendaDS alebo napríklad super rýchla jazda so super rýchlymi autami – Asphalt 3: Street Rules. Neomrzí ani strieľačka Brother in Arms alebo pre mierumilovnejších pokračovanie Bounce Boing Voyage. Z ďalších hier: The Sims 2: Pets, Hooked On: Creatures of the Deep, Mile High Painball, One, Snakes Subsonic nebo Pro Series Golf. Horkou novinkou, ktorá sa na webe objavila, je aj čoskoré vydanie obľúbenej hry Crash Bandicoot pre N-Gage. Takže je skutočne na čo sa tešiť. Viac na:~1

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 5

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku N-Gage hry skoro pre všetkých


počet príspevkov: 1

esterka

26.09.2011 v 15:00

no o tom som ešte nepočula, dobrý nápad :PP páči sa mi

Odpovedať

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.