Preposlať Symbian aplikácie: Handy PhotoSafe - recenzia

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Symbian aplikácie: Handy PhotoSafe - recenzia

15.06.2007 | Jozef Cmar | Komentárov: 0 |

Máte v telefóne fotografie, ktoré by ste radšej skryli pred ostatnými? Potom je aplikácia PhotoSafe určená práve vám.

Máte v telefóne fotografie, ktoré by ste radšej skryli pred ostatnými? Potom je aplikácia PhotoSafe určená práve vám. Pri prvom spustení aplikácie budete vyzvaný k zadaniu hesla, ktoré bude aplikácia vyžadovať pri každom spustení, a následne ho budete musieť zopakovať, aby sa program uistiť, že ste pri prvom zadaní neurobili chybu a zadali heslo, ktoré ste skutočne chceli.

Symbian aplikácie: Handy PhotoSafe - recenzia

Symbian aplikácie: Handy PhotoSafe - recenzia

Heslo nesmiete zabudnúť, bez neho neexistuje žiadna cesta, ako uzamknuté fotografie dostať von z programu a z telefónu. Program funguje úplne spoľahlivo, jeho ovládanie je úplne ľahké a intuitívne. Zvolíte možnosti a následne vyberiete fotografie, ktoré chcete skryť. Či už pred ľuďmi, ktorým požičiate telefón, alebo napr. pred ľuďmi, ktorí by našli váš telefón, ktorý ste stratili. Vybrané fotografie následne zmiznú z galérie a nenájdete ich ani v správe súborov. Zoznam týchto skrytých fotografií sa priebežne ukazuje na úvodnej stránke aplikácie, odkiaľ ich môžete kedykoľvek pár stlačeniami tlačidiel znovu zviditeľniť, takže sa objavia späť v galérii.

Symbian aplikácie: Handy PhotoSafe - recenzia

Program neumožňuje žiadne rozsiahlejšie nastavenia, keďže v tejto aplikácii by to bolo skôr na závadu. Môžete len meniť vaše heslo, alebo tiež nastaviť dobu nečinnosti, po ktorej bude program znovu vyžadovať zadanie hesla.

Symbian aplikácie: Handy PhotoSafe - recenzia

Túto možnosť môžete vypnúť, osobne by som ju ale nechal zapnutú. Pokiaľ by ste totiž aplikáciu zabudli vypnúť, k vašim skrytým fotografiám by sa dostal hocikto, takže aplikácia by stratila zmysel. Takto sa po dopredu stanovenej dobe aplikácia presunie do stavu, kedy bude znovu chcieť zadať heslo, ako ste ju práve zapli. Aplikácia Handy PhotoSafe je veľmi vydarená. Je určená všetkým, ktorí chcú svoje fotografie v telefóne odstrániť pred zrakmi nepovolaných osôb.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 27

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Symbian aplikácie: Handy PhotoSafe - recenzia


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.