Preposlať Symbian aplikácia: Psiloc vision - recenzia

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Symbian aplikácia: Psiloc vision - recenzia

27.06.2007 | Jozef Cmar | Komentárov: 0 |

Nudí vás štandartné vyzváňanie v telefóne? Pripadá vám aj mp3 vyzváňanie málo nápadné či ohrané? Potom vyskúšajte aplikáciu Psiloc Vision.

Nudí vás štandartné vyzváňanie v telefóne? Pripadá vám aj mp3 vyzváňanie málo nápadné či ohrané? Potom vyskúšajte aplikáciu Psiloc Vision. Priradiť jednotlivým kontaktom vlastné vyzváňanie už dokáže väčšina telefónov. Niektoré dokážu ku kontaktu taktiež priradiť fotografiu. Aplikácia Psiloc vision tieto možnosti posúva ešte o kus ďalej. Pri prichádzajúcom hovore sa vám totiž začne prehrávať vopred nastavené video sprevádzané zvukom.

Symbian aplikácia: Psiloc vision - recenzia

Ovládanie aplikácie je veľmi jednoduché a intuitívne. Môžete nastaviť každému profilu iné videovyzváňanie. Takže sa vám bude zobrazovať iné video sprevádzané iným vyzváňaním, pokiaľ budete napríklad v práci, alebo trebárs doma. Videovyzváňanie môžete priraďovať tiež k jednotlivým kontaktom vo vašom telefónnom zozname, alebo jednotlivým skupinám osôb. Pokiaľ u niektorého kontaktu nemáte záujem o videovyzváňanie, môžete mu aspoň priradiť ľubovoľný obrázok z galérie. Pod poslednou položkou sa skrýva možnosť zapnúť a vypnúť program a prehrávanie videa.

Symbian aplikácia: Psiloc vision - recenzia

Symbian aplikácia: Psiloc vision - recenzia

Používanie: Teória je jedna vec, ale hlavné je chovanie aplikácie. Hneď na úvod musím povedať, že videovyzváňanie je veľmi zaujímavá a pútavá vec. Niekto si možno povie, že stále ide len o vyzváňanie, ktoré má za úlohu upozornť na prichádzajúci hovor. To je pravda, napriek tomu je videovyzváňanie niečo iné, príťažlivé. Mnohoľudí v mojom okolí bolo prekvapených, keď sa mi pri prichádzajúcom hovore na displeji zobrazilo efektné video sprevádzané zaujímavou melódiou. V telefóne nájdete 2 videá preinštalované, môžete však použiť i svoje vlastné.

Symbian aplikácia: Psiloc vision - recenzia

Symbian aplikácia: Psiloc vision - recenzia

Jednu výhradu na program predsa len mám. Vôbec by neškodilo, keby na prichádzajúce hovory reagoval o niečo rýchlejšie. Než sa začne video prehrávať, uplynú 1-2 sekundy. Toto je ale jediná vada na kráse.

Symbian aplikácia: Psiloc vision - recenzia

Symbian aplikácia: Psiloc vision - recenzia

Záver: Psiloc vision asi nie je je aplikácia, ktorú by vo svojom telefóne nutne musel mať každý. Pre množstvo ľudí je vyzváňanie len prostriedkom, ktorým sú upozornení na príchádzajúci hovor. Pre iných je však vyzváňanie dôležitá súčasť image. Pokiaľ vás už omrzelo vyzváňanie mp3, doporučujem vám vyskúšať tento program.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 22

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Symbian aplikácia: Psiloc vision - recenzia


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.