Preposlať Aplikácia FILMBOX Live pre chytré telefóny

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Aplikácia FILMBOX Live pre chytré telefóny

20.06.2012 | Monika Kovačková | Aplikace, hry | Komentárov: 0 |

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., svetová špička vo výrobe telekomunikačných a digitálnych technológií, predstavila 4. apríla 2012 novú aplikáciu pre smartphony FILMBOX Live.

Aplikácia FILMBOX Live pre chytré telefóny

Samsung v spolupráci s SPI International, Inc., Globálnym mediálnym dodávateľom širokej ponuky filmov a televíznych seriálov určených pre medzinárodný trh a prevádzkovateľom kanálov pod názvom FILMBOX a s videotékou Topfun.cz prináša novú službu, vďaka ktorej budete mať prostredníctvom svojich chytrých telefónov prístup k reláciám popredných európskych a amerických spoločností. Aplikácia FILMBOX Live je mesačná predplatená služba, ktorá zahŕňa päť programov a to FILMBOX, FILMBOX Extra, FILMBOX Plus, FILMBOX HD a FILMBOX Family, pričom v budúcnosti vzniknú tri ďalšie špeciálne samostatné aplikácie - konkrétne kanály FashionBox HD, FightBox HD a DocuBox HD.

Pripravované aplikácie budú tematicky vyhranené a divákom naservírujú nezabudnuteľný zážitok. Ako sám názov napovedá, kanál FashionBox HD vás zavedie do skvostného a prepychového, ale nemilosrdného sveta modelingu; rovnako úchvatné aj nekompromisné budú bojové umenia, drsné športy a zápasy plné nečakaných zvratov na FightBox HD. Relácie na kanáli DocuBox HD si zamilujú diváci každej vekovej kategórie - pohľad na krásy prírody a hravý aj divoký svet zvierat bude úžasným vzdelaním a zábavou zároveň.

So Samsung Smart TV sa nebudete nikdy nudiť - služba zahŕňa kombináciu ponuky kanálov FILMBOX s výberom neuveriteľných dvoch tisíc titulov filmov a seriálov z databázy spoločnosti SPI International, pričom sa môžete tešiť na 300 filmových premiér ročne. Aplikácia je už dostupná v Španielsku, Bulharsku, Maďarsku a Poľsku, do Českej republiky a na Slovensko novinka dorazí v júli tohto roka. Mesačný poplatok za službu FILMBOX Live 7,99 euro, pričom je táto aplikácia dostupná všade tam, kde je videotéka Topfun, teda nielen prostredníctvom chytrých telefónov, ale aj internetu a televízorov Samsung.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 0

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Aplikácia FILMBOX Live pre chytré telefóny


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.