Preposlať MOBIL

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

MOBIL

26.09.2012 | PR článek | Komentárov: 0 |

Mobilný telefón. Kedysi neznámy pojem, dnes akási nevyhnutnosť ľudského života. Vďaka nemu sme dostihnuteľný takmer všade.

MOBIL

Napríklad, tlmočenie je práca, ktorá je často vykonávaná v teréne, a práve vďaka mobilom ľahšie zastihneme napríklad prekladateľa aj vtedy, keď nie je v kancelárii.  Prostredníctvom mobilu sa môžeme objednať aj u nášho všeobecného lekára.

Je ich veľa druhov, od lacných mobilných telefónov, ktoré sú jednoduché, ale majú aj menej funkcií, až po veľmi vyspelé mobily, ktoré majú nespočetné množstvo rôznych funkcií a nahradia hneď niekoľko prístrojov. Napríklad jednou z noviniek medzi mobilmi je dual sim mobily. Že čo to je? Je to taký telefón, do ktorého sa dajú vložiť dve SIM karty. Pred niekoľkými rokmi takéto telefóny fungovali na princípe prepínania medzi jednotlivými SIM  kartami. Trh už dnes ponúka také telefóny, ktoré s oboma kartami dokážu pracovať súčasne, to znamená, že obe sú aktívne v rovnakom čase.

Možno sa pýtate, že na čo uvažovať o takomto telefóne? Dôvodov je hneď niekoľko. Jedným z dôvodov je dôvod ekonomický. Telefónni operátori ponúkajú rôzne výhody, často sa nevieme rozhodnúť, ktorého si zvoliť, a práve preto takéto telefóny vznikli: môžeme si nakombinovať služby a zvoliť si dvoch pre nás najvýhodnejších operátorov. Ďalší dôvod môže byť praktický. Mnohí z nás majú dva telefóny, jeden pracovný, druhý súkromný. S dvoma telefónmi je vždy manipulácia náročnejšia, nehovoriac o tom, že ľahko niektorý môžeme v strese stratiť. Pri ponuke dual sim mobilu môžeme vyriešiť tento problém jedným mobilom. Je to ešte jednoduchšie, ako dohodnúť si rande.

 

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku MOBIL


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.