Preposlať Svoj telefón nezabúdajte vybaviť praktickým a moderným krytom

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Svoj telefón nezabúdajte vybaviť praktickým a moderným krytom

17.06.2015 | Článok | Zaujímavosti | Komentárov: 0 |

I keď dizajny súčasných telefónov sú naozaj prepracované, na zvýšenie ich odolnosti je nevyhnutné mobil chrániť vhodným krytom. Ten dokáže výrazne znížiť riziko poškodenia pri páde či náraze, dokonca často mobilu zachrániť život. I keď obaly na telefóny zmenia ich pôvodný vzhľad, na atraktivite im rozhodne neuberú. Nezabúdajte preto vybaviť vhodným krytom aj váš mobil.

Svoj telefón nezabúdajte vybaviť praktickým a moderným krytom

Pri výbere ochranných prostriedkov na telefóny máte hneď viacero možností. Tou najjednoduchšou je mobil vložiť do univerzálneho obalu, tzv. ponožky, kde bude chránená jeho konštrukcia aj displej. Nevýhodou týchto obalov je však ťažšia manipulácia s telefónom a nutnosť ho neustále vyťahovať. Existujú však aj oveľa praktickejšie riešenia.

Kryt vám pomôže doladiť vzhľad telefónu podľa vašich predstáv

Väčšina krytov je určená len pre jeden model, a preto sú tvarovo dokonale prispôsobené krivkám a funkčným prvkom konkrétneho telefónu. Kryt sa tak stane jeho permanentnou súčasťou, s ktorou môžete telefón plnohodnotne používať. Veľmi populárne sú najmä zadné kryty na mobil, ktoré chránia takmer celú konštrukciu telefónu okrem obrazovky. Dostupné sú silikónové, plastové či dokonca kovové prevedenia. Moderný kryt na sebe nesie rozličné vzory, ktoré dokážu zvýšiť atraktivitu mobilu a zároveň personalizovať jeho vzhľad podľa vášho štýlu. Zaujímavé sú napríklad štýlové kryty na najnovší iPhone 6 v hliníkovom prevedení, ktoré je určené najmä pre mužov či s perlovými ozdobami pre ženy.

Obal na mobily a provizórna peňaženka v jednom

Ak ste zástancom praktických riešení, pravdepodobne vás oslovia obaly na mobily tipu flip-case. Predstavujú uzatvárací obal na mobil, ktorý chráni jednak zadnú časť telefónu, ale aj displej. Samozrejmosťou sú výrezy na funkčné prvky. Flip-case obaly okrem samotného telefónu dokážu poskytnúť šikovné miesto aj na uschovanie dokladov, platobnej karty či bankoviek. Ak sa preto vyberiete večer do mesta, nebudete potrebovať žiadnu peňaženku, pretože tento zaujímavý obal na telefón ju dokáže plnohodnotne nahradiť. Flip-case obaly, zadné kryty či iné formy puzdier na mobily nájdete za výhodné ceny na premobily.sk.

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Svoj telefón nezabúdajte vybaviť praktickým a moderným krytom


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.