Preposlať Ako využiť svoj mobil: Top 5 užitočných spôsobov, ktoré vás milo prekvapia

 

Zdieľanie článku na sociálnych a iných sieťach

Radi by ste sa podelili o tento článok s ostatnými? Kliknutím na ikonky nižšie ho môžete zdieľať na danej sieti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Ako využiť svoj mobil: Top 5 užitočných spôsobov, ktoré vás milo prekvapia

19.02.2019 | Redakce | Komentárov: 0 |

Mobilná elektronika sa vyvíja veľmi rýchlo a tie staršie generácie si asi ani vo sne nepredstavovali, ako nám dnes všetky kľúčové funkcie telefónu, vreckového počítača, hudobného prehrávača a fotoaparátu zmenia život. V súčasnosti je to norma a samozrejmosť, ak máme v ruke alebo svojej nádhernej taške mobil.

Ako využiť svoj mobil: Top 5 užitočných spôsobov, ktoré vás milo prekvapia

Rozumné telefóny sa stali základným atribútom života mnohých ľudí. Mobil dnes dokáže nahradiť baterku, diaľkové ovládanie, mapu, televíziu a v niektorých prípadoch s jeho pomocou riadite aj svoje moderné virtuálne sídlo spoločnosti.

Možností je naozaj niekoľko a závisí len od samotného používateľa, akým smerom sa rozhodne v tejto súvislosti ísť. My vám predstavíme zaujímavé multifunkčné využitia mobilného telefónu, ktoré vás prekvapia a v mnohých smeroch vám určite aj pomôžu.

1. Obchod vo vrecku

Rozumný človek sa dnes snaží svoj život využívať naplno. To znamená, veci, ktoré sa dajú robiť inak, možno rýchlejšie a lacnejšie, necháme na niekoho iného a my sa venujeme tomu, čo je dôležitejšie a vieme, že to najlepšie zvládneme sami.

Jedným z takýchto zariadení je aj mobil, ktorého hlavnou výhodou v súčasnosti je aj to, že môžete prostredníctvom neho nakupovať takmer všetko a dokonca už aj potraviny. Pomôcť vám v tom môže aktívny telemarketing, ktorý je o riadení komunikácie s publikom pomocou telefónu, telekomunikačných technológií a databázových systémov pre marketingové účely.

Aby bol ale obchod ešte viac úspešný, je potrebné ho vytvoriť a dostať do povedomia zákazníkov. Aj tu ale potrebujete, aby išlo o efektívne riešenie, čo znamená, že ak sa tomu nerozumiete, je dobré nechať si zhotoviť design manuál a navrhnúť celý e-shop u profesionálov. Vyskúšajte.

2. Kancelária vždy po ruke

Spomínali sme virtuálne sídlo, ktoré má registračný charakter spojený s možnosťou využitia virtuálnej kancelárie, ktorú môžete pohodlne riadiť a využívať aj cez mobil. Kúpte si tlačiareň s Wi-fi pripojením a vaša multifunkčnosť sa zas o niečo zvýši.

S modernou tlačiarňou a v nej kvalitnými tonermi dokážete doslova "zázraky". Nepotrebujete zapínať počítač a zdržovať sa jeho aktualizáciou. Postačí vám takéto zariadenie, ktoré ovládate len s pomocou mobilu. Skenujete, tlačíte a upravujete dokumenty na tlačiarni s jej tonermi. Rýchle a pohodlné riešenie, ktoré oceníte!

Ako využiť svoj mobil: Top 5 užitočných spôsobov, ktoré vás milo prekvapia

3. Učiteľ a rozum do vrecka

Používanie mobilu ako online tutoriálu je jedným z najpopulárnejších a najpoužívanejších spôsobov. Možno dokonca povedať, že práve toto je jeden z hlavných dôvodov nákupu "rozumných telefónov" aj pre dieťa.

Moderný mobil môže poskytnúť svojmu majiteľovi skutočne obrovské možnosti a vedomosti. Pomôžu vám v tom rôzne aplikácie, ale aj klasické funkcie najlepších mobilov Samsung.

Hlavným zameraním vývojárov vzdelávacích aplikácií je overovanie získaných a existujúcich poznatkov. Používateľ inteligentného telefónu si môže robiť rôzne testy on-line alebo vo forme aplikácií, a tým posúdi svoj intelektuálny vývoj, ktorý následne iné a ďalšie programy možno aj v cudzích jazykoch mu ho pomôžu zlepšiť. Dôvodov na nové informácie nie je predsa nikdy dosť. Nehovoriac o tom, že na tie nejasné vám odpovie Google.

4. Osobný tréner

Je veľmi ťažké nájsť osobu, ktorá by bola dnes ľahostajná k svojmu vzhľadu. A čo je potrebné na udržanie tej správnej formy? Šport, ku ktorému sa ale donútiť v pravidelných intervaloch je niekedy dosť problematické!

Okrem toho, asi každý vie, že fyzická námaha je potrebná nielen pre krásu, ale aj pre zachovanie zdravia a vitality. Dnes však väčšina ľudí vedie málo aktívny životný štýl. Je to v prvom rade dôsledkom zvýšeného dopytu po znalostných pracovníkoch, pretože tých fyzických nahrádzajú moderné stroje. Nájsť si ale čas na telocvičňu je veľmi náročné.

Moderná technológia vám môže pomôcť! V tomto prípade sa nejedná o módne krémy. Všetko, čo potrebujete na udržanie svalového tonusu, môžete mať v jednom malom prenosnom zariadení, ktorým je váš mobil.

Dobrým príkladom takého športového asistenta sú denné tréningové aplikácie v obchode Google Play, kde nájdete platenú aj bezplatnú verziu nejedného šikovného programu. Tréning zahŕňa rôzne cvičenia pre ruky, nohy, zadok a kardiovaskulárne cviky, stačí si len vybrať a využiť mobil aj na niečo prospešné.

Ako využiť svoj mobil: Top 5 užitočných spôsobov, ktoré vás milo prekvapia

5. Mobilný terapeut

Okrem kontroly svalovej hmoty sa musíte postarať aj o stav svojho tela ako celku. Na tento účel sa začali aktívne vyvíjať a používať aplikácie na sledovanie pulzov, tlaku, hladiny vody v tele a hodnoty absorbovaných potravín. V niektorých smartfónoch novej generácie sa dokonca objavili aj zabudované senzory merania impulzov, ako napríklad vo vlajkovej lodi Samsung Galaxy S5, ktorá už má ale množstvo ďalších konkurentov.

Ako sa však rozhodnete využiť svoj mobil vy, je len na vás, odporúčame vám ale ísť na to rozumne a tak, aby ste svoj čas využili naozaj efektívne a zároveň vám to pomohlo.

 

tlačiť

Diskusia k článku


Hodnotenie:

hlasov: 1

Pozn: čím väčšie číslo, tým lepšie hodnotenie

Diskusia

Diskusia k článku Ako využiť svoj mobil: Top 5 užitočných spôsobov, ktoré vás milo prekvapia


počet príspevkov: 0

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.